Já si knížky Fialy a Bartoše koupil! Nacher si ťuká na čelo před výzvami Pekarové

21.09.2021 19:33 | Zprávy
autor: AZy

Vlivný poslanec za hnutí ANO Patrik Nacher v rozhovoru pro deník Expres promluvil o tom, jak si koupil knížky Ivana Bartoše a Petra Fialy. Během volební kampaně prý maká a skoro nevidí děti. Dopis od Zemana pro Hřiba ho údajně překvapil. On jako primátor by prý vzal prezidenta raději na projížďku Prahou.

Já si knížky Fialy a Bartoše koupil! Nacher si ťuká na čelo před výzvami Pekarové
Foto: Hans Štembera
Popisek: Patrik Nacher

Jak poslanec Nacher vnímá horkou fázi předvolební kampaně? „Žádám a prosím, aby měli příznivci nějaké strany vůči těm druhým svůj projev kultivovaný, aby nezesměšňovali soupeře, protože jednak je to tak správně, a potom ti nerozhodnutí voliči se rozhodují i na základě těchto výstupů. A já na rozdíl do Markéty Pekarové, která vyzývá k pálení knih Andreje Babiše, jsem si koupil knihu Petra Fialy a Ivana Bartoše,“ prohlásil politik s tím, že by se soupeři měli respektovat, i když spolu nesouhlasí.

Co říká na to, že letošní politická kampaň nemá náboj, šťávu, a myslí si, že je on jako lídr pražské kandidátky dostatečně vidět? „Já myslím, že jsem, dělám pro to maximum, skoro nevidím děti, když je Sněmovna, tak jsem ve Sněmovně, teď jsem tu měl přímo se mnou spojené dva zákony ohledně ochrany spotřebitele, a to jsou energošmejdi, což se dotýká každého, a zákaz telemarketingu. Do toho jsme pravidelně venku, řešíme dopravu, bydlení, Airbnb, což je docela zásadní. Nemyslím si, že letošní kampaně nemají energii, protože kdyby nabraly nějakou větší energii, tak z toho zase vypadne ten obsah,“ myslí si Nacher.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

FactChecking BETA

Faktická chyba ve zpravodajství? Pomozte nám ji opravit.

Přezkoumat
Mgr. Libor Vondráček byl položen dotaz

Mobily ve školách

Jste proti plošnému zákazu mobilů ve školách – prý to podle vás nevede k lepším studijním výsledkům. Ale to přeci nikdo snad ani netvrdí. Jde o socializaci, kdy si dnes děti spolu pak nehrají, nebaví se, protože mají mobil. Nemyslíte, že socializace je také dost důležitá? K čemu děti podle vás mobil...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Babičky pláčou kvůli větrným elektrárnám. Poslankyně ukázala řešení

14:30 Babičky pláčou kvůli větrným elektrárnám. Poslankyně ukázala řešení

DENÍK POSLANKYNĚ Plocha, na níž je možné stavět větrné elektrárny, se díky zásahu Filipa Turka zmenš…