Jiří Mádl: Prdy Jaromíra Soukupa. A odhalení stran Zemana

20.03.2018 9:01

Herec Jiří Mádl se na svém facebookovém profilu vyjádřil mimo jiné k prezidentským volbám v Rusku. Kromě toho pak měl i mnohem širší komunikaci s jedním ze svých „fanoušků“, který jej nazval velmi nelichotivě.

Jiří Mádl: Prdy Jaromíra Soukupa. A odhalení stran Zemana
Foto: Jan Rychetský
Popisek: Jiří Mádl

„Čau lidi! Teda povím vám. Ty volby v Rusku, to je fakt nervák! Jak to asi dopadne...“ napsal mimo jiné Mádl na svůj profil. Kromě toho však také narážel na pořad Kauzy dne Jaromíra Soukupa na TV Barrandov, který nazval „Prdy Jaromíra Soukupa“. Poukázal také na skutečnost, že v TV Barrandov se objevil Jiří Kajínek, i když ředitel Jaromír Soukup tvrdil, že jej nikdy nepozve.

„Jste sem měl radši hodit ty Soukupovy kauzy o ČT vládcovském triu Dvořák, Fridrich, Maxa, kterým se přece nikdo nemůže koukat pod prsty, že?“ napsal pak Mádlovi jeden z diskutujících, Marek Sýkora. Ten také „srovnal“ Soukupa s exprezidentem Václavem Havlem.

„Pane Sýkoro, dejte taky prostor ostatním, kteří nejsou placeni za aktivity na mým FB. I když uznávám... Srovnávat Havla se Soukupem, vy jste král! Nebo Car, to je jedno. Jedete bomby! Nebo tanky... To je taky jedno!“ poznamenal Mádl. 

Mádl rovněž sdílel rozhovor s hercem Tomášem Hanákem, jenž se nechal slyšet, že prezidentův tým si při první volbě neváhal kupovat sympatizanty. 

„Ten rozhovor je skvělej. Nejen proto, že mám ohledně vábení do tábora podporovatelů Miloše Zemana podobnou zkušenost. Dejchlo na mě to stejný, co jsem cítil pokaždý, když jsem se s panem Hanákem potkal. Je prostě skvělej. Ve svářečských brejlích i bez nich,“ napsal Mádl.

Svou podporu pak vyjádřil i na Slovensko, kde se mu líbilo, kolik lidí vyrazilo do ulic na protest proti vládě Roberta Fica. „Neskutečný. Výborně Slovensko! Česko nepolevujme, pojďme přidat. Chceme slušné Česko,“ poznamenal Mádl.

„České Jaro + Slovenské Jaro. Už to začalo, nedáme se! Rusko si na nás léta myslí, pohrdají námi a naším velkým srdcem malé země. Jejich dlouhodobější plán naleptávání myšlení zranitelnější části obyvatelstva se jim daří. Ale tady už stihla dospět svobodně a kriticky smýšlející občanská společnost. Jsme dvě svobodné, západně orientované země, která se nedají. I za ty slabší, nedáme se,“ řekl pak také Mádl k demonstracím v Česku. A právě zde na něj zareagoval jeden z fanoušků.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vef

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Chcípneme! Šmarda z ČSSD promluvil na rovinu

15:59 Chcípneme! Šmarda z ČSSD promluvil na rovinu

Místopředseda ČSSD Michal Šmarda už se neudržel. Má pocit, že ČSSD čeká „chcípnutí v blátě“, pokud s…