Místo odsouzení migranta, který znásilnil Češku, hon na Okamuru! Do vřavy mezi Kalouska a další vpadl Ovčáček

20.06.2019 20:44 | Zprávy
autor: rak

V reakci na případ, kdy byla na Litoměřicku znásilněna šestnáctiletá dívka mužem pocházejícím z Afriky, který v Německu zřejmě žádal o azyl, se na internetu strhla smršť komentářů. Poté, co se včera místopředseda Poslanecké sněmovny a předseda hnutí SPD Tomio Okamura obul do novinářky Českého rozhlasu a příspěvky komentujících ve vyostřené diskusi na sociálních sítích se začala zabývat i policie, na což upozornil ministr vnitra Jan Hamáček (ČSSD), se nyní Okamura dočkal výzvy k rezignaci, a to od Miroslava Kalouska (TOP 09). „Místo, aby politici odsoudili znásilnění šestnáctileté dívky migrantem a projevili soucit k oběti, pořádají doslova zběsilý hon na Tomia Okamuru. Co je to za zvrácenou morálku?“ táže se Jiří Ovčáček.

Místo odsouzení migranta, který znásilnil Češku, hon na Okamuru! Do vřavy mezi Kalouska a další vpadl Ovčáček
Foto: JK
Popisek: Tomio Okamura

Předseda hnutí SPD Tomio Okamura na sociální síti již včera informoval o brutálním případu znásilnění, který vyšetřují policisté v Ústeckém kraji, a napsal, že je v šoku, jakým způsobem se do něj pustila redaktorka Českého rozhlasu za to, že tím šíří akorát strach z migrantů. Pod jeho příspěvkem se následně rozběhla dosti drsná diskuse, již ministr vnitra označil za „odpornou“ a referoval o tom, že se komentáři na Okamurově facebooku zabývá policie.

Dnes se připojil i poslanec za TOP 09 Miroslav Kalousek a vyzval Okamuru k rezignaci. „Pane místopředsedo Tomio Okamuro, jsem členem sněmovny, kterou Vy reprezentujete doma i v zahraničí. Máte-li jen špetku mužné cti v těle a cítíte-li odpovědnost ke své vlasti, omluvte se a odstupte, prosím. Budu si Vás za to nadosmrti vážit,“ napsal v reakci na Okamurovy komentáře Kalousek.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

MUDr. Jiří Mašek byl položen dotaz

Prezident

V čem myslíte, že je omezována kontrola prezidenta? Kdo a jak vůbec může kontrolovat prezidenta? A myslíte, že se Zeman nebo Pavel povyšují nad soudy? To podle mě ne, nad ostatní politiky to ano, ale asi se to fakt dalo čekat. Hodně se teď taky mluví o tom, že jde ústavní soud na ruku prezidentovi, ...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Macinka se v Partii otřel o Pavla. Opozice začala kvičet

13:50 Macinka se v Partii otřel o Pavla. Opozice začala kvičet

Nedělní Partii na CNN Prima News čeká letní přestávka. Ale ještě před ní proti sobě ve studiu stanul…