Patrik Banga smazal Martinu Konvičkovi blog. A toto následovalo

11. 2. 2016 10:32

Zrušil blog předsedovi hnutí Blok pro islámu Martinu Konvičkovi a nyní čelí výhrůžkám zabití. Řeč je o šéfovi blogů iDNES.cz. O případu informoval server Romea.cz.

Patrik Banga smazal Martinu Konvičkovi blog. A toto následovalo
Foto: Lucie Bartoš
Popisek: Martin Konvička.

Podle Patrika Bangy Konvička nedodržoval pravidla blogu a dělal si z něj svou vlastní PR publikační platformu. „Předtím jsme mu stáhli pět článků a upozornili ho, že ho buď stáhneme z titulky, nebo rovnou deaktivujeme blog,“ sdělil Banga s tím, že Konvička však i přesto stále publikoval svoje politické PR. Vyzýval prý čtenáře k podpoře a k volení. 

Banga pak tedy blog vypnul a od té doby čelí výhrůžkám zabití, rasistickým urážkám či kyberšikaně. Chodí mu e-maily, ve kterých mu lidé nadávají, vyhrožují zabitím, fyzickou likvidací. Nadávky se objevily i na facebookovém profilu Martina Konvičky, který zde zveřejnil právě Bangův e-mail, ve kterém mu zrušení blogu oznamuje. „Co Žid vlastní, tam Konvička nesmí...,“ „Ty vole, to je ten cygoš, to nebude jistě střet zájmů,“ zní urážky. Výhrůžky chodí i v souvislosti se zrušením blogu další členky Bloku proti islámu, která rovněž podle Bangy chtěla blog zneužít k propagaci svých aktivit. 

Útoky přes internet příznivců Martina Konvičky nejsou ničím neobvyklým, naposledy například vyzvali k útoku na facebookovou stránku Filozofické fakulty Univerzity Karlovy kvůli jejímu stanovisku ohledně útoku na Autonomní sociální centrum Klinika. Dnes výzvu z facebookového profilu administrátoři stáhli, píše server. 

Původní text ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vef

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

„Ježíšmarjá, který idiot vám toto řekl?“ Prezident Zeman se nebývale silně rozčílil při rozhovoru s novináři. Zde je důvod

7:35 „Ježíšmarjá, který idiot vám toto řekl?“ Prezident Zeman se nebývale silně rozčílil při rozhovoru s novináři. Zde je důvod

Prezident Miloš Zeman poskytl rozhovor MF Dnes. Znovu v něm zaútočil na Senát, rýpl si do vrchního s…