Pekarová, symbol zla a nenávisti! Babiš zaútočil přímo z farmy. To by si měli v pětikoalici pustit

15.08.2022 21:45 | Ze sítí

Babišovy mítinky provázejí ostré potyčky mezi jeho odpůrci a příznivci především v jižních Čechách, naposledy se situace vyhrotila i v Ústí nad Labem. Expremiér ve svém týdenním shrnutí svých aktivit jasně ukazuje pětikoalici coby strůjce incidentů při setkávání s občany. Zvláště pak se obul do předsedkyně TOP 09 Markéty Pekarové Adamové, je pro něj „symbol zla a nenávisti“. V nedělní Partii uvedla, že Babiš používá slova jako Putin a o svých odpůrcích mluví jako o „fašistech a nacistech“.

Pekarová, symbol zla a nenávisti! Babiš zaútočil přímo z farmy. To by si měli v pětikoalici pustit
Foto: Reprofoto: YouTube
Popisek: Násilí na mítinku Andreje Babiše

Bývalý premiér Andrej Babiš se ve svém hlášení Čau lidi, které natočilna farmě Čapí hníudo, mluví o tom, jak mu jeho mítinky narušuje vládní pětikoalice. „Ty mítinky byly úplně v pohodě. My tam přijdeme, něco řeknu. Pomáhal mi pan Havlíček, Vildumetzová a naši kandidáti do komunálu. No a potom jsme mohli diskutovat, často jsme i předali mikrofon lidem, aby se mohli vyjádřit. Ty mítinky byly úspěšné,“ popisuje, že díky tomu ANO stoupají preference.

A dodává: „A někomu to vadilo. Komu to vadilo? No samozřejmě to vadilo pětikoalici, a začali ty mítinky narušovat. No a co se stalo? Samozřejmě že na výjezdech v jižních Čechách došlo k extrémům. V Třeboni byl nahlášen atentát, který se ukázal jako lichý. Tam nás rozzuřený dav vytlačil z náměstí, bouchali nám na karavan. V Českém Krumlově napadli tihle lidé, který chodí protestovat a sprostě nám nadávají, městskou policii. No a vyvrcholilo to Táborem,“ pokračuje expremiér.

Zopakoval, že udělal chybu, když své odpůrce nazval „fašisty a nacisty“: „Ano, já jsem udělal chybu, že jsem v Táboře označil ty lidi tak, jak jsem označil. Ale já jsem ani netušil, že v historii kdo narušoval ty mítinky. Já jsem četl Právo, komentář, a na tom mítinku jsem na to odkazoval. A teďka jsem přijel do Tábora, po zastávce v Sezimově Ústí, kde na nás házeli vajíčka, kde na vás pískají na metr, křičí. Ten hrdina, ten důchodce, ze kterého udělala novinářka takového hrdinu, tak ten na dva metry křičel na Havlíčka: Havlíček je kok*t a další sprosté a vulgární věci. Házeli na nás předměty,“ připomíná.

Tento článek je staršího data a je dostupný pouze pro předplatitele. Předplatné můžete vyzkoušet zdarma, nebo zakoupit, zde:

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: nab

Ing. Kateřina Konečná byl položen dotaz

Mír na Ukrajině

Paní Konečná, dobrý den. Jednak gratuluji ke zvolení. Vy opakovaně tvrdíte, že EU má nástroje, jak ukončit válku na Ukrajině. Zajímá mě jaké? Podle mě EU nezmůže nic. A ještě co si myslíte o podmínkách, které si klade Rusko, aby válku ukončilo? Chce nejen část území Ukrajiny, ale požaduje i to, aby ...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Jinde na netu:Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Trafika pro Beka? Ministrovi napsal naštvaný učitel. A nebyl sám

21:13 Trafika pro Beka? Ministrovi napsal naštvaný učitel. A nebyl sám

Ministr školství Mikuláš Bek (STAN) se brání spekulacím, že si v rámci novely zákona o vysokých škol…