Prohradní Fragmenty prosí lidi: Pomozte nasbírat hlasy pro Jakla

27.08.2012 17:00

Revue Fragmenty podpořilo v kandidatuře na prezidenta tajemníka současné hlavy státu Václava Klause Ladislava Jakla. Redaktorka Ivana Haslingerová doufá, že se podaří nasbírat mu hlasy, protože je ze všech kandidátů Klausovi nejblíže.

Prohradní Fragmenty prosí lidi: Pomozte nasbírat hlasy pro Jakla
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ladislav Jakl

"Od začátku jsem vždycky volila ODS, ale kdo za ODS kandiduje na prezidenta? Pouze sebejistý pán z "Přemysloveců"... Názorům našeho současného prezidenta je nejblíže pan Jakl, podpisovaly se archy na jeho podporu na demonstraci organizace D.O.S.T. u sv. Václava na Václavském náměstí v Praze. Kéž to vyjde a získá patřičný počet podpůrců. Sama bych nikdy žádného levičáka nevolila. Je mi tak líto té „mlčící většiny“, která zahazuje svoje šance ovlivnit vývoj u nás doma a tím i v Evropě a ve světě,“ napsala Fragmentům paní Hellerová.

I proto se revue obrací na čtenáře, aby pomohli se sběrem podpisů na podporu Jaklovy kandidatury. Když jich bude dost, bude moci mít například spoty v televizi, bude zván do různých politických debat atp.

„Bude to zkrátka mimořádná příležitost seznámit veřejnost s hodnotami svobody jednotlivce a minimálního státu, ve které společně s ním věříme. Petici nelze organizovat elektronicky. Prosím, vytiskněte si petiční arch, zajistěte podpisy lidí ve svém okolí a pak ho pošlete na adresu uvedenou na archu. Pokusme se každý za sebe nasbírat co nejvíc podpisů. Osobnost jako Jakl stojí za to!“ vyzývají Fragmenty.

Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: joh

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Putin je malý. Jak to, že Putin není mokrý? V Rusku se to vůbec nemělo pořádat, zakončil Bosák na ČT mistrovství světa

21:00 Putin je malý. Jak to, že Putin není mokrý? V Rusku se to vůbec nemělo pořádat, zakončil Bosák na ČT mistrovství světa

Francie porazila na mistrovství světa ve fotbale Chorvaty 4:2. Při předávání poháru se na moskevský …