VIDEO „Dominátor“ z Nagana vyšel včera večer po duelu před Rudolfinum a spustil: Drahoš byl lepší než Zeman. Drahoš na Hrad!

26. 1. 2018 9:27

Za pár hodin se po celé České republice otevřou volební místnosti a lidé si zvolí prezidenta republiky. Bude jím Miloš Zeman nebo Jiří Drahoš. Světově proslulý hokejový brankář Dominik Hašek má jasno.

VIDEO „Dominátor“ z Nagana vyšel včera večer po duelu před Rudolfinum a spustil: Drahoš byl lepší než Zeman. Drahoš na Hrad!
Foto: Hans Štembera
Popisek: Kandidát na prezidenta Jiří Drahoš s chotí před Rudolfinem

Den před otevřením volebních místností odvysílala Česká televize duel prezidentských kandidátů Jiřího Drahoše a Miloše Zemana. Na sociálních sítích silně rezonuje názor, že debatu nevyhrál ani jeden z kandidátů a že se královnou televizní obrazovky stala moderátorka Světlana Witowská.

Slavný hokejový brankář Dominik Hašek na videu uveřejněném na sociální síti Twitter konstatoval, že o něco lepší v duelu byl profesor Jiří Drahoš, byť uznal, že i Miloš Zeman mluvil dobře. Jen na něm prý byla vidět únava. Hašek, který seděl v Rudolfinu v publiku mezi podporovateli Jiřího Drahoše, dospěl k závěru, že Drahoš byl ve veřejnoprávní televizi o něco lepší než Miloš Zeman.

„Já budu volit pana Drahoše, protože jsem přesvědčen o tom, že máme jít jiným směrem. ... Oba dva se mi líbili, ale já fandím panu Drahošovi. Drahoš na Hrad!" zvolal Hašek, než se vydal mezi fanoušky pana profesora.

 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: mp

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

„Hidžábnice“ a Zemanem oceněná ředitelka: Diskriminace, souhlasí muslimka s rozsudkem. Ale Stanislav Křeček...

11:36 „Hidžábnice“ a Zemanem oceněná ředitelka: Diskriminace, souhlasí muslimka s rozsudkem. Ale Stanislav Křeček...

Zástupce ombudsmanky Stanislav Křeček a teplická Arabka a muslimka Eman Ghalebová se vyjádřili k roz…