Paroubek: Ostudná vyjádření ministra financí Kalouska

21.05.2013 15:11 | Zprávy

Ministr financí M. Kalousek zůstává důsledným nepřítelem českého sportu. a konci roku 2011 se mu podařilo - tehdy ve spojení se sociálními demokraty - připravit české sportovce o 1,2 miliardy korun.

Paroubek: Ostudná vyjádření ministra financí Kalouska
Foto: NS-LEV21
Popisek: Jiří Paroubek

Pan ministr považuje český sport a zejména podporu pro něj zřejmě za nějaký parazitní přežitek bývalého režimu. Nad jeho výroky na adresu včerejšího rozhodnutí ostravského zastupitelstva ve věci odkoupení areálu fotbalového klubu Baník Ostrava zůstává rozum stát. Co na tom, že opačné rozhodnutí zastupitelstva města Ostravy by znamenalo konec prvoligové účasti fotbalového oddílu Baníku Ostrava? 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: NS - LEV 21

To jako fakt?

Podle rozhodnutí Evropského soudního dvora prý státy musí ubytovat migranty, i když už nemají kapacity. Je to pravda? A jestli ano, není fakt načase z EU snad i vystoupit? Vždyť to je zase rozhodnutí, které jde proti zdravému rozumu.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Primátor Svoboda: Všem pražským prvňáčkům startovací balíčky zdarma

16:21 Primátor Svoboda: Všem pražským prvňáčkům startovací balíčky zdarma

I letos obdaruje hlavní město všechny žáky prvních tříd základních škol v metropoli praktickými potř…