„Prošla by mu i vražda.“ Vyoral k Novotnému, kterému v ODS „odpustili“

14.06.2024 14:21 | Rozhovor

PÁTEČNÍ ZÚČTOVÁNÍ TOMÁŠE VYORALA – Pavel Novotný zůstává v ODS, strana ho nevyloučila, ani za výroky o rakovině Aničky Slováčkové a o jejím otci. „Prošla by mu i vražda,“ odhaduje drsně o Novotném Tomáš Vyoral. Má za to, že Novotný už by měl být ve vězení. Komentoval také volby do Evropského parlamentu: „Občané řady zemí EUrosojuzu začínají mít po krk naondulovaných, pokryteckých eurokolchozníků všeho druhu, pohlaví a neinteligence.“ A k Novotnému také přirovnal Danuši Nerudovou.

„Prošla by mu i vražda.“ Vyoral k Novotnému, kterému v ODS „odpustili“
Foto: Archiv Tomáše Vyorala
Popisek: Komentátor Tomáš Vyoral

Tak nám Pavel Novotný zůstává v ODS. Ani opravdu hloupé kecy o rakovině zřejmě na vyhazov nestačí. A Marek Benda říká, že se musí umět odpouštět. Jste překvapen?

Nikoliv. Ba naopak. Vrána k vráně, svůj k svému. Občanská demagogická strana, pod vedením politického eunucha a strojeného panáka Fialy a dalších kolaborantů typu Vondry či celoživotního prominenta a nemakačenka Bendy, jen potvrzuje, do jakých bažin zabředla. Slušný pracující občan s konzervativním pravicovým smýšlením by se jich nedotkl ani klackem a neopřel si o ně ani kolo. Obdobně jako o samozvaně „mladou a krásnou“ a slovy hranatého tureckého klasika kvalitně blbou Nerudovou. Se vší neúctou ke všem výše zmíněným. Prominentnímu, zakomplexovanému Řeporyjci a nosáči tankujícímu kdoví jaký super matroš by myslím prošla i vražda. Novotný nejenže už dávno neměl být v žádné slušné straně – tudíž v ODS je vlastně jeho setrvání pochopitelné – ale už dobu měl podávat ve sprše mýdlo odsouzeným úchylům a labilním psychopatům jeho poddruhu. Mám za to, že tady by starý Petr Novotný udělal pro celou republiku nebetyčnou službu, kdyby toho času onen siflík nyní jménem Pavel před desítkami let utřel do deky, prostěradla či toaletního papíru. Ovšem kdyby byly v řiti ryby, nebylo by rybníka, strčil by som prst do řiti a vytáhl kapříka.

Tak nám skončily eurovolby. Co na ty výsledky říkáte?

Sic jak budu neustále dokolečka dokola jak kolovrátek opakovat, kdyby volby něco změnily, už dávno by je zrušili, tak myslím, že výsledky – alespoň ty, které jsem spěšně zaznamenal, odrážejí jakýs takýs současný kolorit, kdy občané řady zemí EUrosojuzu začínají mít po krk naondulovaných, pokryteckých eurokolchozníků všeho druhu, pohlaví a neinteligence. Jinak nechci se dotknout nově zvolených europoslanců, ale dovolím si se skepsí citovat jednoho z mých oblíbenců – George Orwella: Každá revoluce končí tehdy, když se nová prasata dostanou ke korytům. 

Co podle vás stojí za tím, že SPD měla tak mizerný výsledek?

Nahradili ji jiní s podobným „protestním“ či režim kritizujícím programem. Že je Okamura politickým byznysmenem, bylo jasné dávno. Že je možná řízenou opozicí, je docela dost dobře pravděpodobné. Tím jak Okamura a SPD kromě protestních řečí neudělali reálného prakticky nic... Ať už za koronafašismu, nebo nyní za ukrofašismu, prezidentskou volbu ani nemluvě, postupně zdiskreditoval svá jakože protestní stanoviska proti režimu. Protože ne podle slov, ale podle činů poznáte je.

Myslíte, že Danuše Nerudová STANu spíše pomohla, nebo uškodila?

Danuše Nerudová dle mého skromného názoru nemůže pomoci nikdy a nikde. Tedy krom své účasti v chráněných dílnách při sjednávání dotací na jejich svěřence... Jinak jde o typický příklad svazačky a kvalitně blbé, sic ambiciózní škodné. Ovšem stejně jako u Novotného a ODS jsou i Nerudová a STAN zcela vypovídajícím obrazem o současném polodementy pokřiveném světě.

Z jižní Ameriky k nám prý přicestoval sabotér, najmutý Ruskem, aby zapálil autobusy dopravního podniku v Praze. Není to poněkud neuvěřitelná zápletka z pera tajných služeb a vlády?

Nikoliv jen poněkud neuvěřitelná, ale zcela směšná. Možné je samozřejmě skoro všechno, ale Koudelkovo čučkaři, Rakušanovo mlžiči a další naši tajní nezřídka bohužel pracující za zahraniční žold jsou natolik zdiskreditovanou, nedůvěryhodnou a průhlednou chátrou, že jim lze těžko věřit i jen pouhé zasalutování. Ona tragikomická snaha našich nekompetentních soudruhů západu prvoplánově naroubovat na Rusko i špatné počasí, nebo deset let staré povodně se dle mého začíná u lidí, jež mají hlavu nejen na to, aby jim nepršelo na mandle, míjet účinkem. Chvála bohu... osvoboď nás od zlého.

Tento článek je staršího data a je dostupný pouze pro předplatitele. Předplatné můžete vyzkoušet zdarma, nebo zakoupit, zde:

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Karel Šebesta

ČT

Dobrý den, také nemám pro zvýšení poplatků ČT pochopení. Absurdní mi také přijde to rozšíření plátců. Má otázka ale zní, zda vůbec potřebujeme veřejnoprávní média? K čemu, když informovat pravdivě a objektivně musí přeci všechna média, a pokud tak nedělají, tak se jim dá dát třeba pokuta nebo tak ně...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Jinde na netu:Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Uživateli nejlépe hodnocený komentář

xxx, Uživatel se přihlásil ke kodexu Dobré DiskuseMartin23 , 14.06.2024 14:28:16
Já bych to neřešil, protože Novotný má obrovský potenciál ODS zničit.

|  17 |  0

Další články z rubriky

Vláda jede tvrdou propagandu. Zastrašování, ideologie, sametová totalita. Rozbor od vysokoškolské pedagožky

18:44 Vláda jede tvrdou propagandu. Zastrašování, ideologie, sametová totalita. Rozbor od vysokoškolské pedagožky

Od posledních voleb do Poslanecké sněmovny, následných voleb do Senátu a přímé volby hlavy státu byl…