Na Kavčích horách se klepou právem. Když Nova bude šlapat jako za Železného, bude to pro ně pohroma. Hovoří Jiří Adamec, pamětník zlatých časů

01.11.2019 19:40 | Zprávy
autor: David Hora

ROZHOVOR „Vlci vyjí a karavana kráčí dál… Pan Rejžek je prostě pan Rejžek a tím to končí. Myslím, že ho mnoho lidí v ČR moc vážně nebere,“ reaguje na vyjádření kritika ohledně udílení státních vyznamenání známý režisér Jiří Adamec. V rozhovoru také vysvětlil, proč je podle něj dobře, že Petr Kellner koupil TV Nova. V souvislosti s „pražskou kavárnou“ pak zazněla slova „skupina vševědoucích géniů“. Vyjádřil se i ke kritice, která se snáší na Českou televizi. Nevynechal ani koncesionářské poplatky.

Na Kavčích horách se klepou právem. Když Nova bude šlapat jako za Železného, bude to pro ně pohroma. Hovoří Jiří Adamec, pamětník zlatých časů
Foto: Repro YouTube XTV
Popisek: Režisér Jiří Adamec

Prezident v pondělí opět po roce uděloval státní vyznamenání. Co tentokrát na vybrané osobnosti říkáte?

Pokud vím, záleží jen na prezidentovi České republiky a na premiérovi stejné země, jestli jím zvolení a jím spoluschválení kandidáti budou nakonec opravdu jmenováni. Co tomu říkám já, je asi stejně důležité, jako co říkám turecké vojenské operaci v Sýrii, můj názor je zcela nevýznamný, navíc mi ani nepřísluší rozhodnutí dvou významných ústavních činitelů hodnotit. Tak se rozhodli a hotovo…

A co říci na slova kritika Rejžka, který uvedl: „Ubohost na entou, Zeman dává medaili Klausovi, estébákovi Smutnému, Zímovi a vdově po usvědčeném agentovi StB Zilkovi.“

Vyjádření pana Rejžka k čemukoliv je zcela předvídatelné, a tedy neprosto nepodstatné. Vlci vyjí a karavana kráčí dál… Pan Rejžek je prostě pan Rejžek a tím to končí. Myslím, že ho mnoho lidí v ČR moc vážně nebere.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tomio Okamura byl položen dotaz

Ukrajinští žáci ve školách

Jaké řešení navrhujete? To nemají chodit do školy? To je asi nesmysl, který by se mohl nevyplatit, když tu pak zůstanou a budeme tu mít negramotné lidi, navíc by pak rodiče nemohli ani pracovat, kdyby je museli hlídat a žádali by o dávky…

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Rukopis Dozimetru v Praze. Podrazy, korupce, pivo za 100 korun. Urban účtuje s papaláši

18:00 Rukopis Dozimetru v Praze. Podrazy, korupce, pivo za 100 korun. Urban účtuje s papaláši

Architekt, pražský zastupitel a kandidát SPD na primátora hlavního města Prahy Milan Urban v rozhovo…