Petr Štěpánek v ráži: Blbeček Minář, obléká se jako Goebbles. Osmašedesátníci? Jedna parta bolševiků vydrbala s druhou. A Moučková...

02.09.2019 21:50 | Zprávy
autor: David Hora

ROZHOVOR „Moučková je směšná. Stejně jako naprostá většina takzvaných osmašedesátníků. Už 50 let se rok co rok dojímají sami nad sebou. Ve skutečnosti ovšem nejde o nic jiného, než že jedna parta bolševiků tehdy vydrbala s jinou partou bolševiků, říká hudebník a spoluzakladatel ODS Petr Štěpánek a zmínil se i o otci bývalé televizní hlasatelky. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz vysvětluje, proč byl na 30 dní zablokovaný na FB a dodává. „Pouze v totalitních režimech se pravda nesmí říkat.“

Petr Štěpánek v ráži: Blbeček Minář, obléká se jako Goebbles. Osmašedesátníci? Jedna parta bolševiků vydrbala s druhou. A Moučková...
Foto: Archiv P. Štěpánka
Popisek: Petr Štěpánek

„Dnes si připomínáme hlavně rok 1969 a následné poučení z krizového vývoje a normalizaci… a jen padesát let a pokračujeme.“ Takový příspěvek poslal jeden z vašich FB přátel 21. srpna na vaši „zeď“. Souhlasíte s tím? A co konkrétně si pod slovem „pokračování“ představit?

To je docela jednoduché. V devětašedesátém šli Češi proti Čechům. Jedna mocenská parta si vynutila povinné vyznávání pouze jediného správného názoru. Po padesáti letech to tady máme zase. Jistě, v trochu jiné podobě, ale podstata je stejná. 

Mimochodem, vy jste se k příspěvku na svém facebooku vyjádřit nemohl, protože jste byl opět (jako poslední dobou, mám pocit, že dost často) zablokovaný. Za co to bylo tentokrát? Čím jste si „vysloužil“ i minulé blokace a jak v této souvislosti vnímáte svobodu slova na sociálních sítích?

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Tomáš Goláň byl položen dotaz

Volby

Voliči si zvolili, koho zvolili. Jak si vysvětlujete, že nezvolili vás? To, že ANO dost rozhazuje je i pravda, ale co je špatného na tom, že to jak vy tvrdíte sype mezi občany? Asi by to chtělo sypat z rozumem, ale sypat třeba je nebo podle vás ne?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Tak to ukončíme.“ V ČT to bouchlo. Lipavský a Ševčík v sobě. Nyní dohra

18:15 „Tak to ukončíme.“ V ČT to bouchlo. Lipavský a Ševčík v sobě. Nyní dohra

Debata vládních a opozičních politiků o financování ČT a ČRo se proměnila v drsnou hádku. Miroslav Š…