Publicista: Chtějí uchopit moc a pevně nás připoutat k EU. Kdo sleduje jen mainstreamové televize, nechápe, co se tu chystá!

01.02.2021 21:25

„Mráz přichází z Washingtonu a přes Brusel i k nám,“ říká publicista Pavel Černocký. „O zfalšování voleb v USA se bojí Američané mluvit, ale volby na Rusi, to je přece jasný podvod a EU by měla uvalit sankce,“ nešetří sarkasmem. Vysvětluje, proč je vděčný za „Zemana na Hradě“, a mluví také o „degeneraci západní Evropy“. „Velká města jsou zaplavena ilegálními imigranty, z nichž někteří kradou, loupí, vraždí, nepracují a vysávají veřejné finance,“ říká. Lidé podle něj porovnávají život v „socíku“ s přínosy života v novém století.

Publicista: Chtějí uchopit moc a pevně nás připoutat k EU. Kdo sleduje jen mainstreamové televize, nechápe, co se tu chystá!
Foto: archiv P. Černocký
Popisek: Pavel Černocký

„Mráz přichází z Washingtonu – a přes Brusel i k nám,“ říká na úvod své úvahy publicista Pavel Černocký a bez servítků pokračuje. „Volební podvod není záležitostí jenom Spojených států, zasáhne celý svět, tedy i nás. Poznatek, že pokud mám za zády mocné bankéře, kteří si mohou koupit i většinu médií i vysokých škol, stačí k tomu, abych rozvrátil demokratický systém a uzurpoval si moc, to je velké povzbuzení pro levicové liberály v celém ‚západním‘ světě. Těší se i ti naši. Mladiství redaktoři v ČT i na Nově přímo řičí rozkoší…“

Zprofanovaný Biden s neokomunistkou v zádech

„K moci se (prozatím) dostal zprofanovaný Joe Biden s neokomunistkou Kamalou Harrisovou v zádech. Málokdo pochybuje o tom, že právě díky jejímu nátlaku a lidí z jejího okolí vydal novopečený prezident rekordní počet ‚dekretů‘, kterými se snaží zničit všechno dobré, co pro USA udělal Trump. Otázkou je, co bude dělat Donald Trump v nejbližší době a jak se zachová Konzervativní strana a armáda,“ zamýšlí se Černocký nad situací v Americe a rovnou přechází do České republiky.

„A jak to vypadá u nás? ODS se už zcela odklonila od konzervatismu a spřáhla se s podivnou, liberální TOP 09, stojící na pokraji propasti. O lidovcích je snad zbytečné mluvit, ti také bojují o holé přežití. Do útoku velí Piráti s vyděšenými STAN v zádech. Formuje se antibabišovská koalice s jasným záměrem, uchopit moc a připoutat nás pevně k Evropské unii,“ nabízí svůj pohled na českou politickou scénu publicista a dodává. „Lidé, kteří sledují jenom mainstreamové televize, vlastně ani nechápou, o co jde, co se chystá. Naštěstí už u nás máme (zatím) i nezávislé informační zdroje. Ta chytřejší část populace sleduje internet a porovnává různé zprávy. Samozřejmě na internetu se objevují i hoaxy a dezinformace. Jsou ale nepodstatné a bývají rychle odhaleny. Bohužel škodí objektivním informacím a umožňují činnost těm různým samozvaným ‚strážcům pravdivých informací‘,“ míní Černocký.

„Na Hradě sedí zaplať pánbůh stále ještě Miloš Zeman. Nemusíme ho mít rádi, ale řekl to jasně: sestavením vlády pověřím vítěznou stranu, a ne nějaký účelový slepenec, který se po volbách rozpadne. Málokdo pochybuje o tom, že podzimní volby vyhraje zase ANO. Preference SPD budou postupně posilovat a oslabená a bezzubá KSČM nemá jinou možnost než Babiše podpořit,“ pokyvuje publicista.

Ilegální migranti, zničená ekonomika Řecka…

„Stále víc lidí si u nás začíná uvědomovat degeneraci západní Evropy,“ domnívá se Černocký a vysvětluje. „Velká města jsou zaplavena ilegálními imigranty, z nichž někteří kradou, loupí, vraždí, nepracují a vysávají veřejné finance. Počet imigrantů ve velkých městech Francie, Anglie, Belgie a dalších se pohybuje kolem 20 %. Místní jsou zděšení a bezmocní. U nás je zatím ilegálů minimum, ale k moci se derou Piráti a další, kteří by nás rádi ‚začlenili‘ ještě hlouběji do EU. Experti tvrdí, že pokud se něco zásadně nezmění, bude Evropa do konce století prakticky islamizována. Jiní naopak soudí, že se EU v dohledné době zcela rozpadne. Pod vedením Merkelové, Macrona a podobných byla zničena ekonomika Řecka a vážně poškozeny i další státy – Itálie, Španělsko a Portugalsko. Na východ od Německa sílí nespokojenost s nespravedlivými dotacemi pro zemědělce, kvalitou dovážených potravin a autoritářským chováním Evropské komise vůbec.“

Rozdělí se Evropa opět na Západ a Východ?

„Naše společnost je, podobně jako v USA, hluboce rozdělena,“ pokračuje dál Černocký a popisuje situaci. „Mladí liberálové a část střední generace věří, že naše spása a budoucnost je ve sjednocené EU. Ti, co už něco zažili a mají historické zkušenosti, vnímají ten mor, který se na nás ze západu hrne. Nelze se tedy divit, že stále víc našich občanů zvažuje i jiný scénář pro Českou republiku. Alternativní scénář je zřejmý. Posílit V4, spolupracovat se Srbskem, Bulharskem a dalšími zeměmi, které postupně ‚prozřou‘,“ pokyvuje publicista a dodává. „Stále se zvětšuje skupina lidí, kteří nevidí záchranu v Německu, ale spíše v Putinově Rusku. Je docela možné, že se Evropa opět rozdělí na Západ a Východ. Příklon k Rusku nemá vůbec nic společného s láskou k minulému režimu a k socialismu obecně. Naopak, ten liberální socialismus teď začíná vítězit právě v západní Evropě a nově teď už i v USA. Jistě, Merkelová není Brežněv a Biden není Chruščov, ale lidé prostě porovnávají život v ‚socíku‘ s přínosy života v novém století. Můžeme se jim divit? Astronomický nárůst cen za bydlení, nechutné uzeniny, nesmyslné diktáty z Bruselu, ztráta suverenity, nekvalitní potraviny a tak dále,“ vypočítává.

„Pětiminutovky nenávisti“ k Putinovi, ruský šváb a fandění Navalnému

„Naše televize a masmédia obecně produkují ‚pětiminutovky nenávisti‘ k Putinovi a Rusku obecně. Přesně podle poznatků z Orwellovy slavné knížky „1984“. Každý, kdo automaticky nefandí lidem typu Němcova a Navalného, a naopak poukazuje na nepopiratelný hospodářský vzestup Ruska, je okamžitě označován za ‚ruského švába‘ a milovníka komunismu obecně. Evropskou unii zachvátilo pokrytectví,“ pokračuje velmi rázně Černocký a dodává. „Mlácení demonstrantů v Paříži, potlačování a kriminalizování opozice v Katalánsku, to je zcela v pořádku, ale rozehnání nepovolených demonstrací v Rusku a Bělorusku, to je přece nedemokratické, že ano? O zfalšování voleb v USA se bojí Američané mluvit, ale volby na Rusi, to je přece jasný podvod a EU by měla uvalit sankce…“

„Svět se pomalu, ale jistě řítí do děsivého Orwellova světa. Podaří se ten pád zastavit?“ pokládá na závěr otázku Pavel Černocký.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: David Hora

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Čerstvý absolvent ví všechno lépe než senioři?! Lídr komunistů v ostře sledovaném kraji bouchl do stolu: Takže piráti...

7:36 Čerstvý absolvent ví všechno lépe než senioři?! Lídr komunistů v ostře sledovaném kraji bouchl do stolu: Takže piráti...

Jak si pan Bartoš dovoluje nám něco povýšeně kázat? A ještě nás přirovnávat k nějakým zemím? Podle l…