Skutečná tvář Babiše. František Laudát vzpomíná. A věnuje se i „šaškovi“, kterého se zbavili Piráti

08.03.2020 17:45 | Zprávy

ROZHOVOR „Česká vláda tlačí republiku do hazardního stavu svou totální, nekoncepční neschopností řešit jakékoli dlouhodobější věci. A Andrej Babiš rabuje hmotné rezervy. Jak je možné, že máme zásobu potravin na pouhý 1,3 dne?“ vyčítá tvrdě vládě František Laudát, bývalý poslanec za TOP 09 a nynější předseda Klubu angažovaných nestraníků (KAN). Fungování ministra zdravotnictví označil za estrádní a české ekonomy za kašpary. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz rovněž řekl, že český premiér svých chováním poškodil jméno země, ztížil vyjednávání o čemkoliv.

Skutečná tvář Babiše. František Laudát vzpomíná. A věnuje se i „šaškovi“, kterého se zbavili Piráti
Foto: Hans Štembera
Popisek: František Laudát

Jedním z témat, které vás v poslední době zaujalo, byla kandidatura Tomáše Tožičky za Piráty do Senátu. Ten ji nakonec za popud Pirátů stáhl, protože ve starém příspěvku na sociální síti spojil Davidovu hvězdu a hákový kříž…

Myslím, že člověk, který při jakékoliv příležitosti nakreslí hákový kříž do Davidovy hvězdy – byť to bylo na vlajce, což není omluva – nemá v politice co pohledávat.

Ještě předtím, než na něj tohle vyhrabali z minulosti, díval jsem se po jeho prvních prohlášeních na sociálních sítích. Když média upozornila, že se jedná o velkého bojovníka proti kapitalismu, četl jsem jeho twitter a jeho vyjádření k aktuálním věcem… jde o někoho, kdo není úplně kompatibilní s demokratickým zřízením a šašků jeho ražení máme už v obou komorách Parlamentu dost.

Docela se divím Pirátům, že ho hlasováním většinou potvrdili jako kandidáta, i když už věděli, že má tohle za sebou. A jsem rád, že ho Ivan Bartoš donutil k rezignaci.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Tomáš Goláň byl položen dotaz

Volby

Voliči si zvolili, koho zvolili. Jak si vysvětlujete, že nezvolili vás? To, že ANO dost rozhazuje je i pravda, ale co je špatného na tom, že to jak vy tvrdíte sype mezi občany? Asi by to chtělo sypat z rozumem, ale sypat třeba je nebo podle vás ne?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Trumpova rodina se nachází v kapsách Arabů. Josef Mašín z Kalifornie

9:24 Trumpova rodina se nachází v kapsách Arabů. Josef Mašín z Kalifornie

„Válku na Ukrajině měl a mohl skončit krátce po svém zvolení. Írán by se choval jinak. Choval-li by …