Vidlák: My se nebojíme. Na tohle si netroufne ani ANO

29.01.2025 10:14 | Rozhovor

VIDLÁKŮV TÝDEN Kdo má v příštích letech zaplatit nutné výdaje na zdravotnictví, důchody, školství apod? „Nejlépe se bere samoživitelkám a hlavně nesahat na banky a korporace, protože ty jsou schopny mobilizovat novináře a dělat ‚kampáááň‘. No, my jsme vyrostli právě v prostředí neustálého nálepkování a dehonestace. My se méééédií nebojíme,“ naznačil ParlamentnímListům.cz moravský zemědělec a bloger Daniel Sterzik, zvaný Vidlák. Jako předseda hnutí STAČILO! říká: Na korporace si troufáme, zatímco ANO nemůže.

Vidlák: My se nebojíme. Na tohle si netroufne ani ANO
Foto: Hans Štembera
Popisek: Protivládní demonstrace na Václavském náměstí za Českou republiku a za demisi vlády Petra Fialy

Nerad pořád řeším ceny potravin, nicméně přicházejí fialovské „signály“, že v supermarketech opět zdražují. A vím, že čtenáře to zajímá. Co je to tedy opět za „tržní trendy“?

No to víte, když se odstřihnete od zlých, ale levných ruských energií a koupíte si ty hodné, ale drahé americké energie, tak se to projeví nejenom na složence za topení. Projeví se to všude. Navíc, hodné americké energie v poslední době začínají být zlé a ošklivé, protože Trump chce „anektovat“ Grónsko. Brzy se budeme odstřihávat i od amerických energií, budeme zavádět sankce na americkou ekonomiku, aby neměla peníze na invazi a budeme na Trumpa vydávat zatykač. A tím se ceny potravin definitivně vyřeší, protože už nebudou jen drahé, ale nebudou vůbec. Tak dlouho jsme dělali grýndýl, až si tady bez plynu ani neškrtneme. 

Poděkujme naší pokrokové vládě. Kdykoliv v hytlermarketu na pokladně zaplatíte, tak si vzpomeňte, že je to daň za evropské hodnoty a svobodu. Jasné? 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Markéta Gregorová byl položen dotaz

A co další produkty?

Děkuji za vaši snahu řešit problém, že pokud si lidé něco koupí, musí mít jistotu, že o to nepřijdou jen proto, že se to přestane vyplácet vydavateli (vaše slova, s kterými úplně souhlasím). Jen vy mluvíte jen o hrách. Týká se to i programů, které si zakoupíte třeba do počítače? A neukazuje přístup ...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Uživateli nejlépe hodnocený komentář

Vidláku, Tvoje slova a plány zní rozumně, Uživatel se přihlásil ke kodexu Dobré Diskusenovasova , 29.01.2025 10:59:27
až velmi rozumně. Realizace bude hodně složitá a přetěžká. Takže vydržte a hlavně dávejte pozor na " dnes tak složitý, lidský materiál ".

|  13 |  0

Další články z rubriky

„Za vším hledej peníze.“ Ševčík načrtl, proč se Pavel vnutil na summit

16:16 „Za vším hledej peníze.“ Ševčík načrtl, proč se Pavel vnutil na summit

VHLED MIROSLAVA ŠEVČÍKA V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz se poslanec Miroslav Ševčík vyjadřuje k …