Zhnusení a prohnilost neziskovek, udělá se vám zle. Důchodci třou bídu. Stát je nechal ostudně na okraji zájmu. Kšeft s chudobou a nelidské exekuce. Poslanec od Okamury hovoří

24.06.2018 0:01 | Zprávy

PŮLNOČNÍ ROZHOVOR „Přeorientaci životních priorit od rodinného života, vlastenectví, výchovy k zodpovědnosti a dalších základních předpokladů přežití národa – k zhýralému požitkářství, to považuji za součást tažení proti národním státům, aby byly o to snadnější kořistí invaze migrantů a poslušnými sluhy EU,“ varuje poslanec SPD Jiří Kobza.

Zhnusení a prohnilost neziskovek, udělá se vám zle. Důchodci třou bídu. Stát je nechal ostudně na okraji zájmu. Kšeft s chudobou a nelidské exekuce. Poslanec od Okamury hovoří
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jiří Kobza je členem Poslanecké sněmovny, zvoleným za politické hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD)

Zásadní téma je, zda jsme ekonomickou kolonií Německa či EU. Jsme?

Dobrá otázka! Jak je definována kolonie? Jsme hodnoceni jako rozvojová země. Máme sice výborné makroekonomické výsledky, ale 460 miliard zisku odteče každoročně do zahraničí a naši lidé zůstávají chudí, jedí druhořadé dovozové potraviny a nakupují v second handech. Podle statistik 1/3 národa tře bídu kolem hranice chudoby. Pokud je ze země odváděna drtivá většina přidané hodnoty vytvořené zde, co potom tedy jsme?

A lze s tím něco dělat, abychom nebyli?

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Cenzura

Fakt chcete zavádět cenzuru médií a kontrolovat jejich obsah, jak uvedl váš poslanec Nerušil, který tvrdí, že se chcete zaměřit na kontrolu obsahu veřejnoprávních médií? To už tu bylo. Já chápu, že se vám nemusí líbit, co média píší nebo vysílají, ale to podle mě ještě vám politikům nedává právo do ...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Co Fiala důchodcům sebral, to jim vláda zatím nevrátila, připomíná Konečná

19:45 Co Fiala důchodcům sebral, to jim vláda zatím nevrátila, připomíná Konečná

„Mnoho povyku pro nic,“ komentuje „křik“ kolem koncesionářských poplatků europoslankyně Kateřina Kon…