Bohumín: Pečovatelky jsou v terénu denně, nyní novými hybridními vozy

27.03.2023 15:47 | Tisková zpráva

Jednička a Dvojka. Pečovatelky z pečovatelské služby bohumínského městského centra sociálních služeb vyrážejí za klienty v nových vozech, tzv. hybridech. Centrum omladilo vozový park s pomocí evropské dotace.

Bohumín: Pečovatelky jsou v terénu denně, nyní novými hybridními vozy
Foto: mesto-bohumin.cz
Popisek: Bohumín

Dvě vysloužilá auta se spalovacím motorem nahradily nové, modernější kusy. Jde o elektromobily, které využívají pomocný spalovací motor. Nové vozy jsou ekologičtější a provoz ekonomičtější. Jejich předchůdci pečovatelkám pomáhali šestnáct, respektive sedmnáct let, a poruch přibývalo.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

MUDr. Jiří Mašek byl položen dotaz

Uprchlíci

Pane Mašku, moc děkuji za to, že jste reagoval na můj dotaz, ale asi jsme se nepochopili. Mě zajímalo jaký bude váš přístup k uprchlíkům z Ukrajiny teď, a to jak už k těm, co tu jsou, a že jich je i těm, kteří zde budou chtít získat azyl?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Opava: Most je hotový, doladí se ještě okolí

22:42 Opava: Most je hotový, doladí se ještě okolí

Po včerejším otevření mostu v Ratibořské ulici a jeho opětovném začlenění do dopravního systému měst…