Brno: Město souhlasí s krajskou podporou Divadelního světa Brno 2021

14.10.2021 15:56 | Tisková zpráva
autor: PV

Radní dnes schválili znění smlouvy mezi statutárním městem Brnem a Jihomoravským krajem o poskytnutí dotace ve výši 650 tisíc korun na podporu akce Divadelní svět Brno 2021. Tu od roku 2015 pořádá Národní divadlo Brno, příspěvková organizace města.

Brno: Město souhlasí s krajskou podporou Divadelního světa Brno 2021
Foto: brno.cz
Popisek: Brněnský magistrát

„Festival Divadelní svět Brno je významnou mezinárodní divadelní přehlídkou, která svým rozsahem patří mezi tři největší divadelní festivaly v České republice. Festival se vyznačuje vysokými standardy srovnatelnými s ostatními evropskými akcemi stejného zaměření. Divákům navíc poskytuje příležitost zhlédnout inscenace a představení, za kterými by často museli cestovat do zahraničí. I z toho důvodu považujeme za důležité pokračovat v organizaci této tradiční akce,“ uvedl náměstek primátorky Tomáš Koláčný.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Trafiky

V čem je rozdíl jestli tato vláda zřídí ministerstvo pro sport a tím, když vy jste zřizovali hned několik nových ministerstev? Nebo uznáte, že taky nešlo o nic jiného než o politickou trafiku?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Praha 5: I o Vánocích pomáhali dobrovolníci z Centra sociální a ošetřovatelské pomoci

13:51 Praha 5: I o Vánocích pomáhali dobrovolníci z Centra sociální a ošetřovatelské pomoci

„Je úžasné, že jsou mezi námi ti, kteří myslí i v čase vánočním a novoročním na ostatní, na opuštěné…