Brno: Nové oblasti rezidentního parkování se začnou značit už dnes

23.09.2019 7:35 | Zprávy

O několik nových oblastí placeného stání se rozšíří rezidentní parkování v polovině listopadu. Revize a doplnění dopravního značení ale začne už v pondělí. Zejména při tvorbě vodorovného značení, tedy modrých čar známých z jiných částí Brna, je pro hladký průběh nutná i ohleduplnost řidičů.

Brno: Nové oblasti rezidentního parkování se začnou značit už dnes
Foto: brno.cz
Popisek: Brněnský magistrát

V pondělí 23. září začnou pracovníci Brněnských komunikací umísťovat dopravní značení v oblasti 1-03. Práce v jednotlivých ulicích oblasti začnou vždy s rozpětím několika dní. Podle plánu by revize dopravního značení měla začít na ulici Bratislavská, kde se bude značení měnit 23. – 24. září. V termínu 25. – 26. září se značení objeví na ulici Stará. Poté se s novými značkami ve dnech 27. a 30. září setkají lidé na Příční. První dva říjnové dny se pak změní značení na ulicích Příkop a Ponávka. V poslední fázi od 3. do 4. října dostane nové značení ulice Koliště. Týkat se to bude úseku od křížení s ulicí Milady Horákové po křížení s Cejlem.

V následujících dnech se práce přesunou do dalších ulic. Do oblasti 1-04 se práce přesunou 7. října. Do 10. října by mělo být dokončené značení na Skořepce a Vlhké, mezi 10. a 11. říjnem se přeznačí část Koliště od křížení s Cejlem směrem k Dornychu a také část Nádražní ulice. Následovat budou ulice Rumiště, Spálená, Přízova a Mlýnská.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

Článek obsahuje štítky

Brno , parkování

autor: PV

MUDr. Zdeněk Hřib byl položen dotaz

Veřejná doprava

Dobrý den, když tak myslíte na ekologii, proč v Praze není hromadná doprava pro všechny zdarma?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
style="min-height:300px;"> reklama
Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Děčín: Nejen nové toalety zvyšují komfort cyklistů

11:28 Děčín: Nejen nové toalety zvyšují komfort cyklistů

Město postupně instaluje ekologické kompostovací toalety podél frekventovaných cyklostezek: Čtyři na…