Brno: Osm startovacích bytů je připraveno k nastěhování

28.03.2023 19:31 | Tisková zpráva
autor: PV

Osm nových startovacích bytů je připraveno pro mladé páry a rodiny. Zájemci se mohou hlásit do 27. dubna. Ti, kteří splní podmínky, pak postoupí do slosování.

Brno: Osm startovacích bytů je připraveno k nastěhování
Foto: Daniela Černá
Popisek: Brno

Byty se nacházejí v rekonstruovaných domech, které jsou majetkem města. Byt na Vojtově 9 je ve 2. nadzemním podlaží a má velikost 2 + kk s výměrou 63,35 m2, druhý byt na této adrese má výměru 38,43 m2 a velikost 1 + kk. Byt na Orlí 7 je 2. nadzemním podlaží s velikostí 1 + 1 a s plochou 50,23 m2.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Cena LPG

Dobrý den, pane Havlíčku, neustále se řeší cena nafty a benzínu; všiml jste si ale, že u mnohých čerpacích stanic se cena LPG za dobu ropné krize zvýšila až o 50%? Budete nějak řešit, aby se čerpačky, když se nyní nemohou obohacovat na benzínu a naftě, nehojily na řidičích tankujících propan-butan?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ostrava: Městská nemocnice spustila robotickou operativu

22:05 Ostrava: Městská nemocnice spustila robotickou operativu

Provoz nového multioborového robotického operačního sálu vybaveného chirurgickým systémem da Vinci s…