České Budějovice: Nejlepší chemici se utkávají v Budějovicích

22.01.2025 7:33 | Tisková zpráva
autor: PV

Regionální finále soutěže Hledáme nejlepšího mladého chemika hostí českobudějovická Střední škola obchodní Husova 9. Třicet žáků z jihočeského a plzeňského regionu měří své znalosti a dovednosti v laboratorních úlohách.

České Budějovice: Nejlepší chemici se utkávají v Budějovicích
Foto: Zuzana Bednářová
Popisek: Náměstí v Českých Budějovicích

Vítěz postoupí do celostátního kola, které se uskuteční v červnu 2025 v Pardubicích. Žáky a žákyně 8. a 9. tříd základních škol přišla podpořit primátorka Dagmar Škodová Parmová.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Práce autora se řídí redakčními zásadami ParlamentníListy.cz.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Přidejte si obsahový box PL do svých oblíbených zdrojů na Hlavní stránce Seznam.cz. Děkujeme.

Ing. Radim Fiala byl položen dotaz

Emisní povolenky

Jsem proti nim a jsem rád, že někdo bojuje za nás. Ale když tvrdíte, že je hodláte případně neimplementovat do české legislativy. Je to takto jednoduše možné? Myslíte, že to v EU projde, že nás to pak nebude stát taky dost peněz?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Hradec Králové spouští třetí ročník participativního rozpočtu

7:17 Hradec Králové spouští třetí ročník participativního rozpočtu

S prvním dubnovým dnem dá město opět možnost občanům promluvit do veřejného prostoru a rozhodnout, c…