Frýdlant: Hasiči získali dotaci na ochranné a technické prostředky

17.12.2018 20:59

Město Frýdlant obdrželo v letošním roce dvě účelové dotace z Dotačního fondu Libereckého kraje, z programu č.: 1.1 Podpora jednotek požární ochrany obcí Libereckého kraje. Frýdlantští hasiči si tak díky tomu mohli doplnit ochranné a technické prostředky.

Frýdlant: Hasiči získali dotaci na ochranné a technické prostředky
Foto: wikipedia
Popisek: Frýdlant
reklama

V rámci investiční akce s názvem „Pořízení technického prostředku pro čerpání vody, Frýdlant (U4)“ dodala firma Požární bezpečnost s.r.o.,  1 kus el. kalového čerpadla v celkové hodnotě 50 313,- Kč, z toho dotace LK činila 25 000,- Kč a z rozpočtu města Frýdlant 25 313,- Kč. 

Druhá akce „Nákup ochranných prostředků PO, Frýdlant (U2)“ byla neinvestičního charakteru. Dodavatelem byla rovněž jihlavská firma Požární bezpečnost s.r.o. a byly pořízeny výstrojní a výzbrojní  součástky pro členy JSDH (6 párů zásahové obuvi, 6 ks zásahové přilby, 8 párů zásahových rukavic, 1 ks kompletní zásahový oblek, 6 ks výstražných vest, 8 ks ochranná kukla, 6 ks osobních svítilen). Celkové náklady 151 678,- Kč, dotace z LK 75 839,- Kč a z rozpočtu města 75 839,- Kč.

Projekty jsou finančně podpořeny z rozpočtu Libereckého kraje z Dotačního fondu LK ve výši 50 % celkových způsobilých nákladů a zbylá část byla hrazena z rozpočtu města Frýdlant.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: PV
reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Hodonín: Ulice Očovská bude kvůli rekonstrukci uzavřena

16:29 Hodonín: Ulice Očovská bude kvůli rekonstrukci uzavřena

Z důvodu plánované rekonstrukce bude pro dopravu zcela uzavřena část ulice Očovská včetně přilehlých…