Hlučín: Provoz na silnici ve směru na Kozmice je kvůli opravě povrchu omezen

13.10.2016 17:06 | Zprávy
autor: PV

Silnice I/56 v úseku mezi Hlučínem a Kozmicemi se opravuje. Až do 6. listopadu tam budou silničáři pokládat nový asfaltový povrch. Provoz v tomto úseku je proto omezen.

Hlučín: Provoz na silnici ve směru na Kozmice je kvůli opravě povrchu omezen
Foto: Hlučín.cz
Popisek: Hlučín

"Po většinu dobu bude provoz převeden do jednoho pruhu a bude řízen semafory. V období od 28. do 30. října bude silnice zcela uzavřena," informoval starosta Kozmic Petr Kozák.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Martin Baxa byl položen dotaz

Stávka na ČT

Co říkáte na to, že ČT, která je placená z našich peněz vlastně stávkuje a zasahuje stávkou do vysílání? Já chápu, že chtějí vyjádřit svůj názor a ve svém volném čase, ať tak činí, ale zasahovat do vysílání mi nepřijde vzhledem k poplatkům, které platíme košér. Jak se na to díváte vy?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Plzeň: Krátkodobé parkování v Atomu bez garance místa

10:23 Plzeň: Krátkodobé parkování v Atomu bez garance místa

Město Plzeň se snaží nastavit podmínky stání v novém parkovacím domě Atom tak, aby byl využit v maxi…