Hustopeče: Hra Nejstarší řemeslo diváky pobavila i dojala

07.03.2023 6:32 | Tisková zpráva
autor: PV

Hustopečské kino bylo opět vyprodané až na půdu. Postarala se o to divadelní komedie Nejstarší řemeslo, se kterou do Hustopečí přijely herečky Jana Švandová, Michaela Dolinová, Valérie Zawadská, Veronika Gajerová a Zuzana Slavíková.

Hustopeče: Hra Nejstarší řemeslo diváky pobavila i dojala
Foto: hustopece-city.cz
Popisek: Hustopeče

Přestože je hra uváděna jako komedie, rozhodně má hlubší podtext, který se v průběhu děje pomalu otevírá. „Diváci si ty postavy velmi rychle zamilují. Zasmějete se s nimi, dojmou vás, chvílemi vám poleze mráz po zádech. Určitě to není vyloženě veselohra. Už jen to, že neskončíme v takovém počtu, v jakém začneme, může hodně nastínit,“ nastínila děj herečka Jana Švandová. 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

MUDr. Ivan David, CSc. byl položen dotaz

Ropa

Myslíte, že hrozí, že bude ropy nedostatek? Jaké jsou alternativy k dovozu ropy mimo Írán nebo Rusko? Protože, kdybychom ji brali od Ruska, myslím, že by to dopadlo stejně, že by ji používal jako vydírací nástroj.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Plzeň: Pietní akt připomněl sestřelené letce

7:14 Plzeň: Pietní akt připomněl sestřelené letce

Vzpomínkové setkání v Plzni-Liticích připomnělo pět padlých letců z konce druhé světové války.