Jablonec nad Nisou: Na školné může dítě dostat až 1500 korun měsíčně

22.06.2018 18:18 | Zprávy
autor: PV

Jablonec nad Nisou již od roku 2014 podporuje rodiny s dětmi, které nebyly přijaté do mateřské školy zřizované městem. Podpora spočívá v příspěvku na školné v soukromých zařízeních. V letošním roce je v rozpočtu vyčleněná na tento druh příspěvků částka 388 tisíc korun.

Jablonec nad Nisou: Na školné může dítě dostat až 1500 korun měsíčně
Foto: mhdvmb.cz
Popisek: Jablonec nad Nisou

„Příspěvek na školné poskytujeme podle stanovených pravidel, rodina může získat 1500 Kč, resp. 1000 Kč na dítě za měsíc,“ vysvětluje náměstek pro humanitní a sociální oblast Miloš Zahradník.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Paní ministryně,

Vy se podle všeho snažíte rozvolnit nějaká rozpočtová pravidla. Já se ptám proč? Není to pro nás do budoucna nebezpečné? Nezadlužíte tím další generace? Co by mě také zajímalo, kde přesně a kolik jste dokázala uspořit nebo to plánujete, pravda je, že teď jste ministryně chvíli.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Mladá Boleslav: Komunitní energetika uvítala nového partnera

22:09 Mladá Boleslav: Komunitní energetika uvítala nového partnera

Do systému komunitní energetiky se nově zapojila společnost Vodovody a kanalizace Mladá Boleslav.