Jablonec nad Nisou: Zadávací řízení na nového dopravce je zveřejněno ve věstníku

12.01.2020 12:27

Od pátku 10. ledna je v Úředním věstníku Evropské unie (TED) zveřejněné Oznámení o zahájení zadávacího řízení na poskytování přepravních služeb ve veřejné linkové dopravě na Jablonecku. Předpokládaná cena zakázky přesáhne 740 milionů korun.

Jablonec nad Nisou: Zadávací řízení na nového dopravce je zveřejněno ve věstníku
Foto: mhdvmb.cz
Popisek: Jablonec nad Nisou
reklama

Předmětem veřejné zakázky je poskytování přepravních služeb ve veřejné linkové dopravě s cílem zajistit dopravní obslužnost na Jablonecku, tj. v územních obvodech obcí Bedřichov, Jablonec nad Nisou, Janov nad Nisou, Lučany nad Nisou, Nová Ves nad Nisou, Pulečný a Rychnov u Jablonce nad Nisou, jež jsou členskými obcemi Dopravního sdružení obcí Jablonecka, a to v období od 1. 2. 2021 do 31. 1. 2031. Zakázka předpokládá dopravní výkon v rozsahu 1 415 000 linkových kilometrů v kalendářním roce dle jízdních řádů, tj. předpokládaný rozsah dopravního výkonu 14 150 000 linkových kilometrů za celou dobu poskytování přepravních služeb. Předpokládaná hodnota zakázky bez DPH je 742 167 500 Kč.

„Zveřejnění Oznámení o zahájení zadávacího řízení ve Věstníku veřejných zakázek očekáváme v pondělí, 13. 1. 2020. Po něm v souladu se zákonem o zadávání veřejných zakázek formálně zahájíme zadávací řízení také v profilu zadavatele v NEN, publikací zadávací dokumentace,“ říká Maroš Katkovčín z advokátní kanceláře AGM Partners, která má veřejnou soutěž na nového dopravce MHD v Jablonci a obcích DSOJ a celou administrativu s ní spojenou na starosti.

Publikace v Úředním věstníku Evropské unie (TED) ZDE

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Opava si připomene své osvobození

13:55 Opava si připomene své osvobození

Bez oficiálního pietního aktu, velkých slov a pompézních gest se letos musí obejít připomínka výročí…