Projektované náklady před soutěží pro město Jičín jsou 30,45 milionu Kč. Projektované náklady Královéhradeckého kraje jsou 22,675 milionu Kč na stavební úpravy, dále 17 milionů Kč na pořízení nové stálé expozice regionálního muzea, dalších 6 milionů Kč je určeno jako vyhrazená změna závazku a další 2 miliony Kč pro autorský dozor a technický dozor. Celkem 85 procent způsobilých výdajů Královéhradeckého kraje bude pokryto dotací z Integrovaného regionálního operačního programu.
Valdštejnský zámek je nemovitým majetkem města Jičín, tudíž regionální muzeum je zde v nájmu. RMaG platí městu Jičínu nájemné, a právě v nájemní smlouvě je obsažen závazek města, že uhrazené nájemné bude zpětně investovat do zlepšení zámeckých prostor. Tento závazek bude aktuálním stavebním projektem naplněn.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Článek obsahuje štítky
kraj Královéhradecký , muzeum , památka , rekonstrukce , veřejná zakázka , zámek , Jičín
autor: PV
Veřejná doprava
Dobrý den, když tak myslíte na ekologii, proč v Praze není hromadná doprava pro všechny zdarma?
Další články z rubriky

11:28 Tábor založí energetické společenství
Město Tábor dělá další krok k energetické soběstačnosti. Zastupitelstvo nyní schválilo vznik energet…
- 7:33 Žatec: Město uvolnilo peníze na zajištění střechy sladovny Dreherova pivovaru
- 20:36 Karlovy Vary: Primátorka města přijala norského Chargé d´affaires
- 16:26 Plzeň: Festival Summer Circus oživí město
- 11:28 Děčín: Nejen nové toalety zvyšují komfort cyklistů
- 7:13 Turnov: Město nabízí pronájem prostor pro ordinaci