Jihlava: Kino Dukla slaví výročí, dárek dostanou i diváci

26.05.2025 13:33 | Tisková zpráva
autor: PV

Kino Dukla oslaví své sto desáté výročí promítáním za symbolických 110 Kč za jednu vstupenku. Oslavy doprovází modernizace kina. V plánu je také přesun Lavičky Václava Havla.

Jihlava: Kino Dukla slaví výročí, dárek dostanou i diváci
Foto: Archiv
Popisek: Jihlava

Od 26. května do 1. června má kino pro návštěvníky připravený nejen filmový program. Celou projekci zahájí film Chlast, který je součástí pravidelné nabídky Filmového klubu. „Ale naplánovaná jsou i promítání premiérových filmů jako například Mission  Impossible: Poslední zúčtování nebo historické drama Bolero či rodinný animák Lilo & Stitch,“ zve návštěvníky vedoucí kina Tereza Hliva s tím, že podrobnosti včetně programu jsou na webových stránkách kina Dukla a na facebooku kina.

Před kinem je také vysazen nový strom a brzy se k němu přesune i Lavička Václava Havla, která je tradiční součástí předzahrádky kinokavárny.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Demostrace

Pane Hrabo, a co říkáte na to, že si ministr kultury nyní zve na kobereček umělce, co vystoupili na demonstraci? Nemyslíte, že to jsou komunistické praktiky, s kterými má sám ministr osobní zkušenost, když komunistům donášel?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Hradec Králové: Wellness studio Flošna přivítá půlmiliontého návštěvníka

16:26 Hradec Králové: Wellness studio Flošna přivítá půlmiliontého návštěvníka

Wellness studio Flošna, které je součástí areálu koupaliště Flošna v Hradci Králové, přivítá během ú…