„Vstupenky na kulturní a společenské akce si mohou zájemci dále pořizovat v Expozici Karla Kryla a v pokladně Domu kultury. Právě pokladna ve vstupu do Domu kultury měla být první dva týdny v srpnu uzavřená, ovšem v současné situaci jsme tento záměr přehodnotili a pokladna zůstane otevřená celé prázdniny,“ řekl Pavel Sedláček, ředitel Domu kultury v Kroměříži.
Pokladna Domu kultury bude v srpnu v provozu v pondělí a ve středu od 9 do 11 a od 12 do 16, v úterý a ve čtvrtek od 12 do 16 a v pátek od 12 do 15 hodin. V Expozici Karla Kryla v Prusinovského ulici je pokladna otevřená v době, kdy je veřejnosti přístupná expozice, tedy úterky až neděle od 9 do 12 a od 13 do 17 hodin. V pokladně expozice se prodávají také vstupenky na promítání letního kina na nádvoří radnice, a to vždy dvě hodiny před začátkem promítání.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: PV
FactChecking BETA
Faktická chyba ve zpravodajství? Pomozte nám ji opravit.