Prostřednictvím svého Dohodce na Českomoravské komoditní burze Kladno, která je největší komoditní burzou v ČR, realizuje nákup komodit nejen pro všech svých 115 odběrných míst v rámci elektrické energie a 19 odběrných míst v rámci plynu, ale tuto komoditní poptávku zajišťuje i pro své příspěvkové organizace a společnosti.
Vzhledem k zajištění co nejvyšších dodávky komodit, a tím i zajištění co nejnižší ceny, byly osloveny i okolní města o obce s nabídkou centrálního nákupu elektřiny a plynu. Tuto možnost doposud využilo například město Hrádek nad Nisou, Jablonné v Podještědí, Rokytnice nad Jizerou atd.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: PV