Litoměřice: Opravy u autobusového nádraží potrvají dva měsíce

12.10.2022 6:32 | Tisková zpráva
autor: PV

Opravy havarijního stavu komunikace v ulici Marie Pomocné u autobusového nádraží začaly. První etapa dvoufázové revitalizace potrvá dva měsíce. Druhá část prací proběhne v příštím roce. Změn dozná jak parkovací pruh (bude zřízen i pro autobusy), tak celkový vzhled ulice (přibude zelený středový ostrůvek).

Litoměřice: Opravy u autobusového nádraží potrvají dva měsíce
Foto: litomerice.cz
Popisek: Litoměřice

Opravy s sebou přinášejí dopravní omezení. „Realizace stavby se uskuteční za úplné uzavírky jednoho jízdního pruhu. Vjezd do ulice bude pro všechna vozidla včetně autobusů pouze od ulice Mezibraní a výjezd taktéž pro všechny směrem do ulice Nádražní,“ informoval Josef Landa z odboru dopravy a silničního hospodářství městského úřadu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Oto​ Klempíř byl položen dotaz

Proč by lidé nemohli kdekoliv vyjádřit svůj názor?

A to i třeba na festivalu? Proč jen kritizujete druhé? Napadlo vás se třeba zamyslet nad tím, že byste se mohli chovat a jednat jinak? A co jste čekal, když na nepolitickou akci přijde politik, jestli jste tam chtěl jít, proč jste nešel mezi lidi, ale papalášsky na pódium? Proč?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Jihlava: Handlovy dvory se rozrostou o dalších 700 bytů

7:17 Jihlava: Handlovy dvory se rozrostou o dalších 700 bytů

V lokalitě Handlovy Dvory má vyrůst nový obytný soubor s osmnácti bytovými domy pro cca 950 obyvatel…