Louny: Výstaviště slavnostně znovu otevřelo Pavilon A

10.07.2018 15:18 | Zprávy

Po velké rekonstrukci architektonické památky, hlavního pavilonu na lounském výstavišti, která probíhala v období od 10/2017 do 6/2018, je pavilon opět otevřen pro veřejnost.

Louny: Výstaviště slavnostně znovu otevřelo Pavilon A
Foto: archív autora
Popisek: Louny

Pro město investice znamenala výdaj přes 12,5 milionů korun bez DPH. Nově zrekonstruované prostory nyní nabízí nejen krásný sál s výbornou akustikou, ale i možnost posezení v kavárně s novou terasou v příjemném prostředí parku.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Ing. Martin Dvořák byl položen dotaz

Bez svobody slova není demokracie

To máte svatou pravdu, ale proč tedy nerespektujete názory druhých? Myslím těch, co s vámi nesouhlasí. Proč je shazujete, urážíte a najímáte lidi jako Foltýn nebo vůbec celý ten váš slavný boj proti dezinformacím? Vždyť to není opět nic jiného než snaha umlčet ty, co s vámi nesouhlasí.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Mladá Boleslav: Na budovách přibyla nová velkoplošná umělecká díla

13:05 Mladá Boleslav: Na budovách přibyla nová velkoplošná umělecká díla

Barvami a uměním ožily stěny některých škol, či třeba budova odboru dopravy magistrátu.