Mladá Boleslav: Před stadionem se uklízelo po bezdomovcích

28.07.2011 10:04

Během středy firma Compag po domluvě s městskou policií zajistila úklid v okolí budovy před městským fotbalovým stadionem, kde si bezdomovci udělali noclehárnu.

Mladá Boleslav: Před stadionem se uklízelo po bezdomovcích

Dále uklidila i v okolí výměníku před hotýlkem v ulici U Stadionu. I zde byl značný nepořádek od bezdomovců v podobě starých dek, madrací, hadrů a dalšího odpadu. Městská policie také během noci kontrolovala, zda nejsou nežádoucí osoby v altánku na stadionu či u výměníkové stanice za hotýlkem, ale nikoho na místě nezjistila.

V průběhu noční směny se hlídky městské policie zaměřily opět také na kontroly opuštěných či uzavřených objektů a na kontrolu vchodů do bytových domů. Celkem zkontrolovali 11 vchodů v ulici 17. listopadu a na třídě V. Klementa, všude bylo zamčeno. Strážníci nikoho nenašli ani v opuštěném objektu ve Svatovítské ulici. Ověřili také, že je v noci řádně uzamčen areál koupaliště. 

Odpoledne hlídka městské policie vyjížděla do Chrástu k občanovi, který nahlásil, že jim po dvoře a zahradě leze nějaký had. Na místě se zjiostilo, že jde o zvláště chráněnou užovku obojkovou, kterou pracovník městské policie odchytil. Užovku strážníci poté převezli do bezpečné lokality a vypustili zpět do přírody.

Další zprávy z Mladé Boleslavi čtěte ZDE

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: mb-net.cz

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Brno podpoří vlastníky tzv. pozdě zapsaných památek

13:55 Brno podpoří vlastníky tzv. pozdě zapsaných památek

Zhruba od roku 2016 se Brno i další města v republice potýkají s tím, že řada staveb, které byly v m…