Náchod: Cyklobusy vás dovezou na výlet i v září

09.09.2020 15:03 | Zprávy

Ačkoliv jsou letní prázdniny již za námi, doba výletů zdaleka nekončí. Také v září máte možnost využít na svých cestách dvě linky cyklobusů, které vás dovezou na zajímavá místa Kladského pomezí.

Náchod: Cyklobusy vás dovezou na výlet i v září
Foto: Náchod
Popisek: Náchod

V září se můžete i se svými koly svézt cyklobusy o víkendech a o státních svátcích.  Červená linka jezdí z Hradce Králové, přes Jaroměř, Náchod, Teplice nad Metují a Trutnov, až na Pomezní boudy. Na této trase můžete navštívit například pevnost Josefov, náchodský zámek, klášter a dřevěnou školu v Polici nad Metují či Měděný důl Bohumír v Jívce. Po stopách Boženy Němcové se můžete vydat do okolí České Skalice (více ZDE) a v Hronově si připomenete slavné rodáky Aloise Jiráska nebo Josefa Čapka. Za přírodními krásami si můžete vyšlápnout do Jestřebích hor i do skalních měst v okolí Adršpachu a Teplic nad Metují. Při zpáteční cestě je třeba počítat s tím, že se cyklobus vrací pouze do Náchoda.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Nezávislost

Víte, co je smutné? Že podle mě nejsme vůbec nezávislý a podléháme tomu, co nám diktuje EU a někteří politici také podle mě až přehnaně vzhlíží k USA, někteří zas naopak k Ruska, ale těch už je naštěstí jen pár. Co vy na to?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Jičín: Rekonstrukci ve Valdštejnském zámku prodlužuje špatný stav zdiva a rozvodů

22:09 Jičín: Rekonstrukci ve Valdštejnském zámku prodlužuje špatný stav zdiva a rozvodů

Rada schválila dodatek ke smlouvě o dílo na probíhající modernizaci Valdštejnského zámku.