Ostrava: V tramvajích se zlepšila čistota

13.10.2016 18:30 | Zprávy

Chytrá a přátelská doprava pro Ostravu. Tak zní název strategie Dopravního podniku Ostrava (DPO), která navazuje na městský plán mobility a jejímž cílem je mimo jiné zvyšování komfortu v prostředcích městské hromadné dopravy. Spolu se zástupci DPO o tom informoval primátor Tomáš Macura.

Ostrava: V tramvajích se zlepšila čistota
Foto: Ostrava.cz
Popisek: Ostrava

„Všichni víme, že doprava je jedním z faktorů, které významným způsobem ovlivňují kvalitu životního prostředí. Proto chceme maximálně posílit ekologickou veřejnou dopravu, aby jí lidé jezdili rádi a aby ji používali nejenom sociálně slabší, ale také rodiny s dětmi a členové vyšších příjmových skupin. Abychom toho dosáhli, musí být veřejná doprava funkční, bezpečná, a také čistá,“ uvedl Macura.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Mgr. Petr Hladík byl položen dotaz

elektromobilita

Proč zrovna neziskovky?V rozpočtu je tolik peněz,že znovu bude státní rozpočet podporovat neziskovky. Ano,ať podporuje,ale jenom ty charitativní apod.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Jihlava: Cesta k Zaječímu skoku bude bezpečnější

16:09 Jihlava: Cesta k Zaječímu skoku bude bezpečnější

U některých stromů budou odstraněny suché větve, žádný ale nebude pokácen úplně.