Plzeň 3: Opékání buřtů v Lábkovce narušil silný déšť, přesto hojná účast překvapila

16.05.2019 17:11 | Zprávy
autor: PV

Městský obvod Plzeň 3 letos zahájil další ročník letní série opékání buřtů na různých místech svého území. V úterý 14. května se tak letos poprvé vedení obvodu sešlo s občany u táboráku v Lábkově ulici ve Skvrňanech. K poslechu a dobré náladě zahrála country a folková skupina Hop a Šavani.

Plzeň 3: Opékání buřtů v Lábkovce narušil silný déšť, přesto hojná účast překvapila
Foto: umo3.plzen.eu
Popisek: Úřad městského obvodu Plzeň 3

„Opékání buřtů je oblíbenou činností chatařů či majitelů domků a zahrad. My bychom chtěli, aby i lidé ze sídliště, kteří tuto možnost jinak nemají, si mohli špekáček opéct,“ říká David Procházka, starosta plzeňského centrálního obvodu. "Navíc lidé mají možnost za námi přijít a říct nám, co by si zde přáli zlepšit nebo změnit. Bohužel, počasí bylo opět proti a tuto hezkou příležitost popovídat si s občany nám překazilo. Přesto jsem stačil pár podnětů získat," dodává.

Setkání u táboráku má již ve Skvrňanech vybudovanou tradici, a účast je vždy vysoká a i tentokrát přišli lidé v hojném počtu. Starostu obvodu doprovodil i místostarosta Ondřej Ženíšek a zastupitelé Marek Habruň a Martin Ptáček. Kromě nich přišli i zástupci Městské policie Plzeň a Útvaru koncepce rozvoje města Plzně.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Libor Vondráček byl položen dotaz

Co s tím hodláte dělat?

https://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Svobodni-Tajne-nakupy-za-penize-danovych-poplatniku-792807 Souhlasím s vámi, ale má někdo šanci něco změnit? Je pravda, že si ta komise dělá pořád co chce a mám dojem, že nikdo nemá šanci to vlastně ovlivnit.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Plzeň: V Křimicích začala výstavba domu se čtrnácti byty

7:17 Plzeň: V Křimicích začala výstavba domu se čtrnácti byty

Město Plzeň pokračuje v systematickém rozšiřování svého bytového fondu.