Plzeň: Na Krašovské bude víkend plný tance a stepu

4. 8. 2020 10:21

O víkendu 8. a 9. srpna proběhne v Krašovská Aktivity centru druhý ročník Summer tap/dance workshops. Zájemci se mohou těšit na špičkové lektory z celé České republiky, kteří je provedou lekcemi stepu pro všechny úrovně pokročilosti a tanečními workshopy rozmanitých stylů. V programu mimo jiné najdou muzikál, jazz, step, street fusion, afrobeat, contemporary, dancehall i femme fusion.

Plzeň: Na Krašovské bude víkend plný tance a stepu
Foto: Libor Sváček, archiv MCU.cz
Popisek: Plzeň
reklama

„Rozvrh lekcí a přihlášky na akci naleznete na Facebooku a Instagramu pod názvem Summer tap/dance workshops nebo můžete napsat na e-mail pořádajícího studia kmtapdance@gmail.com. V sobotu večer pak v rámci akce proběhne i stepařský jam. Ten startuje ve 20 hodin ve vinárně Na břehu Rhôny. Lekce můžete vybírat jednotlivě nebo si můžete užít celý víkend s full passem,“ vysvětlila vedoucí KMtapdance studia Kateřina Marešová.

„Krom Summer tap/dance workshops pak můžete navštívit i naše venkovní lekce. Ty probíhají během letních prázdnin v Kopeckého sadech nebo v Mlýnské strouze každou středu od 17 hodin. Více informací najdete na Facebooku a Instagramu studia,“ dodala Kateřina Marešová.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: PV
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Praha 5 se zapojí do systému jednotného městského mobiliáře

14:51 Praha 5 se zapojí do systému jednotného městského mobiliáře

Rada městské části Praha 5 schválila možnost využívat prvky pražského mobiliáře. Od dohody s Magist…