Praha 5: Nové aktivity v Komunitním centru Louka

25.01.2018 8:36

"Na začátku každého nového roku stojíme plni očekávání, co nám nového a zajímavého přinese. Jaký bude nový rok na "Louce" Vám prozradíme již nyní. Tématem roku 2018 je jednoznačně Zdravé stárnutí a cesta k dlouhověkosti. Chceme ukázat, že věk je pouze číslo a může nám přinést mnoho pozitivního, jako je třeba čas na koníčky a plnění našich dávných snů" uvádí JUDr. Petr Lachnit, radní MČ Praha 5 a pokračuje...

Praha 5: Nové aktivity v Komunitním centru Louka
Foto: Praha 5
Popisek: Setkání v komunitním centru Louka

Od února otevíráme nový floristický kurz, který bude rozdělen na osm setkání a přihlašovat se do něj můžete od 1.2. na kclouka@seznam.cz nebo na tel. 775 788 006. Jednotlivá setkání se uskuteční v úterý nebo ve čtvrtek od 10.00 hod.

Pro ty, kteří rádi tvoří, otevíráme další nový kurz „korálkování“, kde se naučíte různé zajímavé techniky výroby náušnic, prstýnků, medailonků, náramků, broží, přívěsků, ale hlavně si vyrobíte ten svůj originální šperk. První workshop se uskuteční již březnu.

Pod heslem zdravý životní styl se v průběhu celého roku budou konat různá setkání a besedy s odborníky, kteří poradí, jak na to, abychom byli zdraví a optimističtí, jak vypadat stále mladě, dokonce si budete moci různé „ elixíry mládí“ vyrobit přímo v komunitním centru. Budeme míchat bylinkové čaje, vyrábět přírodní kosmetiku, ale také čistící prostředky, které jsou z domácích surovin, všude okolo nás a zároveň nezatíží životní prostředí ani naší peněženku.

A protože naše zdraví zásadně ovlivňují kontakty ,vztahy, přátelská setkání, připravili jsme pro vás od března rozšíření pondělních společenských deskových her pro seniory. Vezměte své kamarády a známé a přijďte si zahrát, povídat si a sdílet.

A nezapomněli jsme ani na náš mozek a jeho zdravé fungování a proto vedle středečních tréninků paměti se společně výpravy za poznáním na naučnou vycházku za kulturou a pamětí národa. Jako první se 20. a 21. února uskuteční návštěva archívu Národního divadla, kde nás přivítá oblíbená paní Marie Hradecká, kterou znáte z pořadů Českého rozhlasu. Na tuto prohlídku se můžete přihlašovat od 1. února na výše uvedených kontaktech.

Pojďme udělat pro sebe něco výjimečného a dopřejme si vše, co nás baví, přijďte, těšíme se na Vás.

reklama

autor: PV

pojištění

Kdo rozhoduje o tom, co pojišťovny proplatí, a co už ne? Nejde jen o běžné věci, ale třeba i o to, když někdo potřebuje nějakou mimořádnou léčbu, která by mu zachránila život. Pak místo pojišťoven musí pomáhat ostatní – neříkám, že solidarita není správná, ale jde mi o princip, proč to nehradí pojiš...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Blansko: Nové kamery hlídají park i obchodní centrum

20:08 Blansko: Nové kamery hlídají park i obchodní centrum

Počet kamer, které hlídají pořádek a bezpečnost v Blansku, se zvýšil. Aktuálně tvoří městský kamerov…