Praha 5: Nové aktivity v Komunitním centru Louka

25.01.2018 8:36

"Na začátku každého nového roku stojíme plni očekávání, co nám nového a zajímavého přinese. Jaký bude nový rok na "Louce" Vám prozradíme již nyní. Tématem roku 2018 je jednoznačně Zdravé stárnutí a cesta k dlouhověkosti. Chceme ukázat, že věk je pouze číslo a může nám přinést mnoho pozitivního, jako je třeba čas na koníčky a plnění našich dávných snů" uvádí JUDr. Petr Lachnit, radní MČ Praha 5 a pokračuje...

Praha 5: Nové aktivity v Komunitním centru Louka
Foto: Praha 5
Popisek: Setkání v komunitním centru Louka

Od února otevíráme nový floristický kurz, který bude rozdělen na osm setkání a přihlašovat se do něj můžete od 1.2. na kclouka@seznam.cz nebo na tel. 775 788 006. Jednotlivá setkání se uskuteční v úterý nebo ve čtvrtek od 10.00 hod.

Pro ty, kteří rádi tvoří, otevíráme další nový kurz „korálkování“, kde se naučíte různé zajímavé techniky výroby náušnic, prstýnků, medailonků, náramků, broží, přívěsků, ale hlavně si vyrobíte ten svůj originální šperk. První workshop se uskuteční již březnu.

Pod heslem zdravý životní styl se v průběhu celého roku budou konat různá setkání a besedy s odborníky, kteří poradí, jak na to, abychom byli zdraví a optimističtí, jak vypadat stále mladě, dokonce si budete moci různé „ elixíry mládí“ vyrobit přímo v komunitním centru. Budeme míchat bylinkové čaje, vyrábět přírodní kosmetiku, ale také čistící prostředky, které jsou z domácích surovin, všude okolo nás a zároveň nezatíží životní prostředí ani naší peněženku.

A protože naše zdraví zásadně ovlivňují kontakty ,vztahy, přátelská setkání, připravili jsme pro vás od března rozšíření pondělních společenských deskových her pro seniory. Vezměte své kamarády a známé a přijďte si zahrát, povídat si a sdílet.

A nezapomněli jsme ani na náš mozek a jeho zdravé fungování a proto vedle středečních tréninků paměti se společně výpravy za poznáním na naučnou vycházku za kulturou a pamětí národa. Jako první se 20. a 21. února uskuteční návštěva archívu Národního divadla, kde nás přivítá oblíbená paní Marie Hradecká, kterou znáte z pořadů Českého rozhlasu. Na tuto prohlídku se můžete přihlašovat od 1. února na výše uvedených kontaktech.

Pojďme udělat pro sebe něco výjimečného a dopřejme si vše, co nás baví, přijďte, těšíme se na Vás.

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

prezidentský plat

V televizi na CNN jste tvrdil, že nevíte, jak byste s platem naložil. Budiž. Ale šokovalo mě, že váháte, zda z něj dát část na charitu. Nemyslíte, že to by měla být smaozřejmost, když berete tolik, co si mnozí z nás nevydělají ani za rok, a že když mám z čeho, je třeba pomáhat těm, co to potřebují...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Třebíč: Na koni se jezdit nedá, k focení slouží kočár

13:55 Třebíč: Na koni se jezdit nedá, k focení slouží kočár

Od první adventní neděle je na patnácti místech v Třebíči rozmístěná světelná vánoční výzdoba, včetn…