Praha 5: Petr Lachnit zahájí Letní Freeshop v Komunitním centru Prádelna

14.06.2016 22:01

O nadcházejícím víkendu 18. a 19. června se zhmotní sen skoro každého člověka současnosti - „nakupování zdarma“. Petr Lachnit, radní MČ Praha 5, tuto akci zahájí v sobotu v 10 hodin Freeshop pak bude pokračovat i v neděli.

Praha 5: Petr Lachnit zahájí Letní Freeshop v Komunitním centru Prádelna
Foto: Hans Štembera
Popisek: Petr Lachnit

Kdokoliv může přijít do Komunitního centra Prádelna na pražském Smíchově a odnést si cokoliv z nabízených věcí v tzv. 1. Letním Freeshopu. Zároveň však má také možnost k nabídce „obchodu“ přispět. „Stačí jen provětrat skříně a zapátrat, zda v nich není něco, co se Vám už nehodí, ale někoho jiného by mohlo potěšit! Mohou to být knihy, hračky, oblečení, porcelánový servis, gramofonové desky, nářadí pro kutily, dekorativní či dárkové předměty“ dodává radní Petr Lachnit. Prakticky cokoli v dobrém stavu.“ vyzývají organizátoři, kteří zde v loňském roce uskutečnili podobnou akci „Vánoce zdarma“. Nyní chtějí zopakovat její úspěch v letní podobě.

Jedná se o komunitní projekt, který umožnuje pořízení rozličného zboží a předmětů zcela zdarma, cokoliv se návštěvníkovi Freeshopu zalíbí, může si odnést domů.

Smyslem této akce je nabídnout netradiční alternativu k tradičnímu způsobu nakupování a vytvořit prostor a příležitost pro setkávání a vzájemné obohacení.

Přijďte zažít radost z obdarování někoho dalšího nebo si udělat radost z dárků od ostatních.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

Předpokládané složení nové vlády:

předseda vlády: Petr Fiala (ODS), ministr vnitra: Vít Rakušan (STAN), ministr pro místní rozvoj a digitalizaci: Ivan Bartoš (Piráti), ministr zemědělství: Zdeněk Nekula (KDU-ČSL), ministr financí: Zbyněk Stanjura (ODS), ministr zdravotnictví: Vlastimil Válek (TOP09), ministr školství: Petr Gazdík (STAN), ministr práce a sociálních věcí: Marian Jurečka (KDU-ČSL), ministryně obrany: Jana Černochová (ODS), ministr spravedlnosti: Pavel Blažek (ODS), ministr průmyslu a obchodu: Věslav Michalik (STAN), ministr dopravy: Martin Kupka (ODS), ministr zahraničí: Jan Lipavský (Piráti), ministr životního prostředí: Anna Hubáčková (BPP), ministr kultury: Martin Baxa (ODS), ministr pro evropské záležitosti: Mikuláš Bek (BPP), ministr pro legislativu: Michal Šalomoun (BPP), ministryně pro vědu a výzkum: Helena Langšádlová (TOP09).

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Břeclav: Od neděle bude park ve vánočním

21:17 Břeclav: Od neděle bude park ve vánočním

V nedělní podvečer se břeclavský park u pěší zóny vánočně rozzáří. I letos návštěvníky parku potěší …