Praha 5: Super den Helppes v Motole se vydařil

22.09.2021 9:15 | Tisková zpráva

Jak dostat na Motolský „cvičák“ velké množství fanoušků všech věkových kategorií? Na to mají v Helppes - Centru výcviku asistenčních psů pro postižené jednoduchý recept. Na jednu stage postavte Martu Kubišovou a Martu Jandovou. A jaké peklo se rozpoutá pod pódiem? Kdo nezažil, o moc přišel!

Praha 5: Super den Helppes v Motole se vydařil
Foto: Praha 5
Popisek: Radní Petr Lachnit s moderátorkou Patricií Pagáčovou při sobotním Super dnu Helppes

V sobotu 18. září 2021 se v areálu výcvikového centra neziskové organizace Helppes v Plzeňské ulici v Praze 5 slavilo. A že bylo co oslavovat. Nejenže se uskutečnila, v Motole již tradiční, promoce devíti čtyřnohých absolventů Vysokého Učení Helppsího, kateder Asistenčních psů a Signálních psů ročníku 2020/2021, ale společnost Helppes při té příležitosti oslavila své dvacáté narozeniny. V 10 hodim byl zahájen již devatenáctý ročník Super dne Helppes.

Promující asistenty a jejich novopečené majitele, lidi s handicapem, přišla podpořit spousta VIP osobností z hudební scény. Patrony nových asistenčních psů se stali Marta Jandová, Marta Kubišová, Bára Nesvadbová, Jakub Kohák, Adam Mišík, Viktor Sodoma, Václav Vydra, Jan Burian, Leona Šenková a Honza Potměšil. Mezi dalšími hosty byl i radní MČ Prahy 5, JUDr. Petr Lachnit.

Rolí moderátorů se tradičně na výbornou zhostili Jan Čenský, Mirek Konvalina a Patricie Pagáčová.

V rámci bohatého programu bylo možné zhlédnout také různé netradiční ukázky výcviku asistenčních psů.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

Předpokládané složení nové vlády:

předseda vlády: Petr Fiala (ODS), ministr vnitra: Vít Rakušan (STAN), ministr pro místní rozvoj a digitalizaci: Ivan Bartoš (Piráti), ministr zemědělství: Zdeněk Nekula (KDU-ČSL), ministr financí: Zbyněk Stanjura (ODS), ministr zdravotnictví: Vlastimil Válek (TOP09), ministr školství: Petr Gazdík (STAN), ministr práce a sociálních věcí: Marian Jurečka (KDU-ČSL), ministryně obrany: Jana Černochová (ODS), ministr spravedlnosti: Pavel Blažek (ODS), ministr průmyslu a obchodu: Jozef Sikela (BPP), ministr dopravy: Martin Kupka (ODS), ministr zahraničí: Jan Lipavský (Piráti), ministr životního prostředí: Anna Hubáčková (BPP), ministr kultury: Martin Baxa (ODS), ministr pro evropské záležitosti: Mikuláš Bek (BPP), ministr pro legislativu: Michal Šalomoun (BPP), ministryně pro vědu a výzkum: Helena Langšádlová (TOP09).

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Jablonec nad Nisou: Město stanovilo nájemné ve svých opravených bytech

12:46 Jablonec nad Nisou: Město stanovilo nájemné ve svých opravených bytech

Oddělení správy bytových objektů opravilo další volné malometrážní byty v Prosečské a Opletalově uli…