Rožnov pod Radhoštěm: Město připravilo nové vydání oblíbené publikace O kouzlu lidského dobra

10.11.2022 19:53 | Tisková zpráva
autor: PV

Soubor dvaceti pohádek a pověstí z Rožnovska je nyní opět v prodeji v turistickém informačním centru na Masarykově náměstí.

Rožnov pod Radhoštěm: Město připravilo nové vydání oblíbené publikace O kouzlu lidského dobra
Foto: roznov.cz
Popisek: Náměstí v Rožnově pod Radhoštěm

Kniha, která poprvé vyšla v roce 2006, nabyla u čtenářů nesmírné oblíbenosti a město nyní připravilo již čtvrté vydání. Knížka z edice Rožnovských malých tisků je rozhodně zajímavým tipem na originální vánoční dárek. 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Ing. Andrej Babiš byl položen dotaz

Svěřenecký fond

Jak to doopravdy je? Vy jste tvrdil, že Agrofert svěříte do svěřeneckého fondu, což se zatím nestalo. Proč? A taky jste tvrdil, že vašim dětem připadne až po vaší smrti, ale prý to bude možné už poté, co skončíte ve funkci a dokonce z vás budou moci udělat správce. Je to pravda nebo ne?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Jičín: Záchranný archeologický výzkum odhalil přívod ke Grossovu mlýnu

10:23 Jičín: Záchranný archeologický výzkum odhalil přívod ke Grossovu mlýnu

Od 19. ledna 2026 probíhá v ulici Ruská v Jičíně záchranný archeologický výzkum, realizovaný v trase…