Uherské Hradiště: Smetanovy sady mají knihobudku, piáno a nové hřiště

13.05.2016 11:36 | Zprávy
autor: PV

Hrát na klavír, půjčovat si knihy, nebo si zacvičit na novém hřišti mohou od nynějška návštěvníci největšího parku v Uherském Hradišti – Smetanovy sady. Smyslem všech nových projektů v parku je udržení a zlepšení prostředí parku, zvýšení jeho atraktivity a jeho využívání k relaxaci občanů.

Uherské Hradiště: Smetanovy sady mají knihobudku, piáno a nové hřiště
Foto: Uherské Hradiště
Popisek: Uherské Hradiště

Město Uherské Hradiště chce, aby Smetanovy sady více sloužily občanům.

Na místě byl realizován projekt KnihoBudka a do místního altánu přibylo pianino pro veřejnou hudební produkci. Poblíž Slovácké búdy vzniklo za 290 tisíc korun menší workoutové hřiště.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Jan Lipavský byl položen dotaz

Výhružky Zelenského

Co říkáte na to, jak Zelenský vyhrožoval Orbánovi? Já chápu, že je naštvaný, možná už i vyčerpaný, ale nemyslíte, že to přehnal? Paradoxně tím nahrává podle mě protistraně a jen si tím uškodí. Nemyslíte?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Děčín: Nová lávka přes Labe prochází zátěžovými zkouškami

19:06 Děčín: Nová lávka přes Labe prochází zátěžovými zkouškami

Jedna z největších investic města Děčína v posledních letech, výstavba lávky pro pěší a cyklisty pře…