Valašské Meziříčí: Kontrola potoků jako prevence před povodněmi

28.06.2021 14:05 | Zprávy
autor: PV

Také letos pokračuje valašskomeziříčská radnice v kontrole stavu koryt potoků v místních částech. Jejich smyslem je ve spolupráci se správci toků zajistit dostatečnou průtočnost v případě povodňových stavů.

Valašské Meziříčí: Kontrola potoků jako prevence před povodněmi
Foto: Redakce
Popisek: Náměstí ve Valašském Meziříčí

„Naším cílem bylo spolu s kolegy z odboru životního prostředí a správcem většiny toků, kterým je státní podnik Lesy České republiky, zejména zkontrolovat odstranění nedostatků zjištěných v loňském roce.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Róbert Šlachta byl položen dotaz

Co tím přesně myslíte?

Myslím tím, co jste prohlásil, a to, že u armády musí být jasně dané kompetence i odpovědnost. Ono teď snad nejsou? A co tedy přesně navrhujete?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Plzeň: Tradiční Artcamp a jazyky doplní programování i medicína

13:43 Plzeň: Tradiční Artcamp a jazyky doplní programování i medicína

Sedmnáct tematicky zaměřených škol letos nabídne léto na Západočeské univerzitě v Plzni – od japonšt…