Na pomezí Rokytnice a Lapače se v těchto dnech opět intenzivněji rozjíždí stavba komunikace, která propojí prostřednictvím budoucí okružní křižovatky u polyfunkční budovy Kotovo silnici I/69 (výpadovka na Zlín) se zanádražním prostorem v areálu bývalé Delty Na Lapači. Součástí této komunikace bude i nový most přes potok Rokytenka.
„Stavební práce související právě s tímto mostem si od druhé poloviny března vynutí úplné uzavření sto metrů dlouhé komunikace vedoucí po levém břehu Rokytenky a spojující ulice Na Dolansku a Okružní. Trasa pro pěší povede po chodníku na opačném břehu Rokytenky. Motoristé se do oblasti Lapače dostanou jen přes ulici Na Dolansku a do sídliště Rokytnice pouze z výpadovky na Zlín přes most naproti penzionu Rozmarýn,“ uvedl starosta Jiří Čunek (KDU-ČSL).

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: PV