Zlín má třetí nejlepší web v Česku

21.05.2023 11:17 | Tisková zpráva
autor: PV

Město Zlín navázalo na letošní prvenství v krajském kole soutěže Zlatý erb a v soutěži o nejlepší internetové stránky zabodovalo také na celostátní úrovni. Ve finále Zlatého erbu, jenž se uskutečnilo v pondělí 15. května v královéhradeckém Kongresovém centru Aldis, získal Zlín třetí místo v kategorii nejlepších internetových stránek obcí s rozšířenou působností. Z vítězství se těší Hradec Králové, druhý skončil Cheb.

Zlín má třetí nejlepší web v Česku
Foto: zlin.eu
Popisek: Zlín, ilustrační foto.

Podle radního pro oblast IT a eGovernmentu Jiřího Robenka je výsledek velkým povzbuzením a motivací k dalšímu vylepšování webu. „Třetí místo v celostátní soutěži je potěšující, ale musíme pokračovat ve vylepšování, dodělává se chytré vyhledávání a chceme navýšit počet aktivních uživatelů Portálu občana“ uvedl Robenek.

Město Zlín změnilo loni celkovou podobu své internetové stránky. „Web je modernější, uživatelsky přívětivý a stále se zdokonaluje,“ ocenil změny také krajský radní pro digitalizaci Jiří Jaroš, který stál u zrodu nové verze městského webu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Michal Zuna byl položen dotaz

Armáda

Podle vás byly peníze za vaší vlády vykládány na obranu efektivně? Co vím, tak jste peníze na armádu dávali i za jiné věci než za armádu nebo se nakupovaly předražené věci. Já nejsem proti navyšování výdajů, ale mám pochybnosti, zda jsou vynakládány efektivně.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Frýdek-Místek: Bazilika po více než dvou letech znovu přivítá poutníky

11:17 Frýdek-Místek: Bazilika po více než dvou letech znovu přivítá poutníky

Velkou rekonstrukci poutního kostela Navštívení Panny Marie završí slavnostní bohoslužba, kterou bud…