Znojmo se opět zapojí do projektu Do práce na kole

22.03.2016 9:57 | Zprávy

I v letošním roce se město Znojmo ve spolupráci se zájmovým sdružením Cyklo Klub Kučera zúčastní projektu Do práce na kole. Cílem je podpořit cyklodopravu a ulehčit přetížené automobilové dopravě v centru města a v přilehlých částech. Akce Do práce na kole probíhá již šestým rokem.

Znojmo se opět zapojí do projektu Do práce na kole
Foto: Znojmo
Popisek: Znojmo

Zapojit se může kdokoliv, kdo sestaví tým o minimálně dvou a maximálně pěti členech a během května bude co nejčastěji jezdit do práce na kole (anebo chodit či běhat). Registrace jsou otevřené do 30. dubna na www.dopracenakole.cz.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Mgr. Petr Hladík byl položen dotaz

elektromobilita

Proč zrovna neziskovky?V rozpočtu je tolik peněz,že znovu bude státní rozpočet podporovat neziskovky. Ano,ať podporuje,ale jenom ty charitativní apod.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Bohumín poslal opuštěná kola z cykloboxů dětem do Afriky

11:17 Bohumín poslal opuštěná kola z cykloboxů dětem do Afriky

Kola, která zůstala v cykloboxech naproti vlakovému nádraží, pomohou dětem v Africe.