Hladík (KDU-ČSL): V Bousíně jsme zasadili Alej svobody

12.11.2025 14:02 | Monitoring
autor: PV

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k sázení stromů.

Hladík (KDU-ČSL): V Bousíně jsme zasadili Alej svobody
Foto: Repro ČT
Popisek: Ministr Petr Hladík

V Bousíně jsme zasadili Alej svobody. Na místě, kde lidé před 80 lety přišli o domovy kvůli vojenskému výcvikovému prostoru, teď znovu poroste život.

Přes 18 500 obyvatel Drahanské vrchoviny tehdy muselo opustit své domovy. Po válce se mnozí vraceli do neexistujících stavení a začínali znovu. Trvalo roky, než se obce znovu nadechly.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Robert Plaga, Ph.D. byl položen dotaz

Jazyky

Proč chcete rušit výuku angličtiny od první třídy? A je taky pravda, že chcete zrušit volbu druhého jazyka na druhém stupni? Není obojí krok zpátky?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Hřib (Piráti): Filip Turek bojuje proti levnější energii

6:23 Hřib (Piráti): Filip Turek bojuje proti levnější energii

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu ke kontrole výstavby větrných elektráren