ODS: Zrušení čtyř místních sdružení je cestou k většímu úspěchu ve volbách

27.06.2018 6:37

Dne 25. června 2018 Výkonná rada ODS podpořila návrh Oblastní rady ODS Ústí nad Labem a Regionální rady ODS Ústeckého kraje a zrušila licence 4 místních sdružení v Ústí nad Labem (Střekov, Neštěmice, Severní Terasa a Ústí nad Labem-Centrum). Zrušila rovněž dosud sestavené kandidátní listiny.

ODS: Zrušení čtyř místních sdružení je cestou k většímu úspěchu ve volbách
Foto: ODS
Popisek: ODS

„Rozhodnutí VR ODS vítáme a věříme, že pomůže zlepšit fungování ODS v Ústí nad Labem, sestavit kandidátní listiny, které osloví širokou skupinu voličů, a umožní ODS v nadcházejících volbách uspět. To je hlavním důvodem a cílem, kvůli kterému ODS k danému kroku přistoupila,“ uvedl Libor Turek, předseda Oblastního sdružení ODS v Ústí nad Labem.

„Je to krok nestandardní, ale podobá se zatažení za záchrannou brzdu v poslední chvíli, kdy se vlak řítí do neštěstí. Oblastní rada ODS v Ústí nad Labem nyní bude intenzivně pracovat na sestavení kvalitních kandidátek na všechny městské obvody i na magistrát. V řádném termínu podáme všechny kandidátní listiny do podzimních komunálních voleb“, dodal Michal Šidák, jeden ze členů oblastní rady.

Sestavením nových kandidátních listin byla pověřena Oblastní rada OS ODS Ústí nad Labem. Členové ODS, jejichž místní sdružení bylo zrušeno, mají nyní 3 měsíce na podání žádosti o přeregistraci do jiného místního sdružení.

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PVTato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Havlíček (ANO): Nejde o nic jiného než o pouhé optické snížení schodku

11:33 Havlíček (ANO): Nejde o nic jiného než o pouhé optické snížení schodku

Projev na 45. schůzi Poslanecké sněmovny 30. listopadu 2022 k návrhu zákona o státním rozpočtu České…