Okamura (SPD): Husák byl proti Bruselu rozumný hospodář

21.05.2024 15:14 | Ze sítí

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k závislosti České republiky na západních mocnostech

Okamura (SPD): Husák byl proti Bruselu rozumný hospodář
Foto: Hans Štembera
Popisek: Tomio Okamura, předseda SPD

Jsme politická i ekonomická kolonie či protektorát Západu. Nejsme soběstační. Cenu energií nám diktují zelení magoři z Bruselu a Berlína a nejsme ani potravinově soběstační. Nejsme soběstační v základních komoditách, a i proto se mnoho věcí zdražovalo a zdražuje.

Téměř všechny oblasti společnosti od ekonomiky po školství či zdravotnictví jsou více či méně rozvráceny či v krizi. Diktát Bruselu a globalismus naši zemi vykastroval a učinil nás závislými na našich protektorech. Vypili jsme si otrávenou smetanu globalismu ve formě obrovské inflace, nedej Bože hyperinflace.

To jsou takové šílenosti, co přináší Brusel, že Husák byl proti tomu rozumný hospodář. Musíme pracovat na tom, aby naše země byla opět naše. Musíme vybudovat naši nezávislost politickou i ekonomickou, zemědělskou i energetickou. Podpořit tradiční vzdělání a tradiční hodnoty a rodinu. To bez vystoupení z EU nepůjde. Krátkodobě lze reagovat jen různým látáním, ale systémově to bez vystoupení u EU vyřešit nelze.

Musíme budovat jaderné elektrárny, ale to bude trvat. Optimálním řešením by bylo, abychom vystoupili z EU a budovali vlastní energetickou nezávislost a vykašlali se na Green Deal EU. Vláda Petra Fialy poslouchá rozkazy z Bruselu stejně jako komunisti dříve z Moskvy a Brusel jí toho stejně moc nedovolí.

Rozkazy z Euroreichu jsou vládě slovem Božím. Fiala, Lipavský i Bek jsou jasně probruselští a proněmečtí. Nynější německá vláda je o mnoho šílenější než vláda Angely Merkelové.

Tento článek je staršího data a je dostupný pouze pro předplatitele. Předplatné můžete vyzkoušet zdarma, nebo zakoupit, zde:

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

volby

Dobrý den, zajímalo by mě, zda si jako většina politiků koalice SPOLU myslíte, že kdo vás nevolil, není demokrat a je buď proruský, nácek apod.? Nemyslíte, že je na čase skončit s těmito věčnými nálepkami a urážkami nebo naštvete ještě víc lidí a další volby prohrajete ještě víc? Ptám se vás, protož...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Jinde na netu:Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Babiš (ANO): V Evropském parlamentu teď budeme hledat partnery

16:02 Babiš (ANO): V Evropském parlamentu teď budeme hledat partnery

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k vystoupení europoslanců hnutí ANO z frakce Renew Eu…