Okamura (SPD): Turecko pokračuje ve válce proti Evropě a proti Řecku

19. 3. 2020 18:02

Komentář na facebookovém profilu k Turecku

Okamura (SPD): Turecko pokračuje ve válce proti Evropě a proti Řecku
Foto: Zuzana Koulová
Popisek: Předseda SPD Tomio Okamura
reklama

Turecko i v době koronavirové pandémie pokračuje ve válce proti Evropě a proti Řecku. Turecko uzavírá kvůli koronaviru hranice s Řeckem i Bulharskem (a navíc zavádí i karanténní opatření na svém území), migrantům ale nechává dveře do Evropy otevřené! Přitom i oni mohou šířit nákazu. Je vidět, že Turecko kromě džihádismu svým způsobem používá i možným šířením viru biologické zbraně. Taková prasárna! A navrhla Evropská unie sankce proti Turecku? Ne. Evropská unie stejně jako v případě pandemie koronaviru naprosto selhává. Sami si odpovězte, zda to dělá záměrně… Nesmíme podlehnout vydírání Turecka a musíme se obejít bez Evropské unie. Národní státy si musí střežit své hranice samy! Musíme bránit Evropu proti agresi Turecka a invazi imigrantů i přes odpor Evropské unie!

Zhruba pět set migrantů se ve středu odpoledne pokusilo opět proniknout přes plot na hranicích u přechodu Kastanies a řecká police proti nim nasadila slzný plyn. Nepokoje na řecko-turecké hranici propukly jen několik hodin po jednání Erdogana s nejvyššími představiteli Francie, Německa a Británie o migrační krizi vedeném na dálku.

Chování Turecka je aktem agrese proti Řecku! Hrozí, že může vyústit i ve válečný konflikt! Jak je možné, že jeden členský stát NATO se takto chová k jinému členskému státu NATO? NATO je v takovém případě mrtvá organizace!

Podle našeho názoru, že na pokus násilně a ilegálně překročit hranice a vtrhnout na území země musí odpovědět obránci všemi potřebnými zákonnými prostředky, tedy i střelbou.

Nesmíme podlehnout vydírání Turecka a musíme se obejít bez Evropské unie. Národní státy si musí střežit své hranice samy!

Tomio Okamura

  • SPD
  • Předseda hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD)
  • místopředseda PS PČR

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: PV
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Udženija (ODS): V Evropské komisi někdo hodně přestřelil

7:32 Udženija (ODS): V Evropské komisi někdo hodně přestřelil

Komentář na facebookovém profilu ke kritice Evropské komise kvůli uzavření hranic pro vývoz respirát…