EU
Kritizujete EU neustále, oprávněně, ale proč jste slevili z vašeho požadavku na referendum o vystoupení? Nebo bude? A můžete jinak, když budete ve vládě zabránit tomu, aby nám EU zdražovala život?
21
Kritizujete EU neustále, oprávněně, ale proč jste slevili z vašeho požadavku na referendum o vystoupení? Nebo bude? A můžete jinak, když budete ve vládě zabránit tomu, aby nám EU zdražovala život?
Přání k vánočním svátkům
V minulém příspěvku jsem vyslovil názor, že pokud chceme naše žáky připravit na budoucnost, tak musíme zvýšit jejich gramotnost, nikoliv kompetence. S tím je spojena řada kroků a opatření.
Ministerstvo financí s velkou slávou oznámilo, že chce zrušit daňové výjimky a jako příklad uvedlo zrušení zavedeného systému stravenek. Nahradit ho má peněžní paušál na stravování, který ministerstvo plánuje zavést od roku 2021.
Přání na facebookovém profilu k vánočním svátkům
Přání prezidenta České republiky Miloše Zemana na facebookovém profilu k vánočním svátkům
1) Kdo odmítá přijímání migrantů, je nálepkován jako fašista, rasista, mediálně lynčován, vyhazován z práce atd. Prostě ...
To si asi nerozumíme. Jsem přesvědčen, že komise by měla shromažďovat poznatky o vlivu všech autoritářských režimů na našem území. Nikoliv pouze dvou největších a nejagresivnějších.
Komentář na facebookovém profilu k zprávě ČNB o nepřipravenosti ČR k přijetí eura
Ministři členských států EU na jednání Rady pro životní prostředí debatovali o nastavení politiky životního prostředí a klimatu v EU. Základem pro tuto diskuzi je přitom iniciativa nové Evropské komise Zelená dohoda pro Evropu.
Komentář na facebookovém profilu k stížnosti KDU-ČSL kvůli rozhodnutí o rodičovském příspěvku
Na Staroměstském náměstí servírovali představitelé města rybí polévku a vánočního kubu.
Aliance národních sil ve čtvrtek (19. 12. 2019) vydala veřejnou žádost na vládu ČR, po které chce objasnit, proč ČR nehlasovala v OSN pro rezoluci o Boji proti oslavování nacismu.